Reformierakond paneks Tallinna TV kinni

 (13)

Tallinna Linnavolikogu Reformierakonna fraktsiooni esimehe Õnne Pillaku sõnul lõpetaks tema kodupartei juhitav linnavalitsus Tallinna televisiooni tegevuse.

„Tallinna linnavõimu tänane otsus eraldada Tallinna TV-le 500 000 euro ulatuses lisavahendeid näitab taaskord, et linna juhtivad inimesed kas ei näe või ei taha näha pealinna päris probleeme. Kui läinud nädalavahetusel pool kesklinna uputas, siis teatas abilinnapea, et linnal ei ole raha probleemi lahendamiseks ning selline investeering ei oleks ka mõttekas. Kuid juba paar päeva hiljem on kui võluväel leitud raha Tallinna TV jaoks,“ imestas Pillak pressiteenistuse vahendusel.

„Tallinna televisiooni näol on tegu arutu maksumaksja raha kulutamisega. Tallinnale ei ole oma televisiooni vaja ja linnaeelarvest ühe erakonna propagandale kulutamine on põhjendamatu. Selle asemel, et Tallinna TV-le stabiilselt raha juurde anda, tuleks see hoopis kinni panna. Vabanev raha tuleks suunata tallinlaste elukeskkonna arendamisele, näiteks investeerides selle iga päevaga järjest hullemaks muutuvate linnatänavate remontimisse,“ lisas Pillak.

"Täna on linna valikud kreenis - telekanali rahastamiseks raha on, teede remondiks mitte," leidis Pillak.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare