Sardiinias alustab tööd uus Eesti aukonsul


Täna avasid Eesti suursaadik Itaalias Andres Tomasberg, välisministeeriumi konsulaarosakonna peadirektor Jaanus Kirikmäe ning välismajanduse ja arengukoostöö osakonna peadirektor Priit Pallum Eesti Vabariigi aukonsulaadi Cagliaris Itaalias.

Eesti uus aukonsul Cagliaris on Marcello Floris, kelle konsulaarpiirkonnaks on Sardiinia, teatas välisministeeriumi pressiteenistus.

Sardiinia kaubandus-tööstuskoda korraldab ka äriseminari, kus Eesti ja Itaalia eksperdid tutvustavad Itaalia ettevõtjatele Eesti majanduskeskkonda, turismi- ning investeerimisvõimalusi. Laupäeva, 16. juuni hommikul toimub Cagliari ülikoolis Eesti ja Itaalia poliitilisi ning kultuurialaseid suhteid käsitlev seminar.

Aukonsulaat asub aadressil Via Machiavelli 81, 09100 Cagliari. Konsulaadiga saab ühendust telefonil +397 044294, faksil +397 044294 või e-posti aadressil: avv.mfloris@tin.it.

Cagliaris sündinud 37-aastane Marcello Floris on tuntud ja respekteeritud advokaat. Marcello Floris on ka ettevõtluse arenduskeskuse (Bussines Innovation Centre - BIC) president. Samuti on Floris tegev mitmetes kohalikes ärilistes ja heategevuslikes organisatsioonides ning avaldanud äri- ja tööõigusealaseid artikleid kohalikes väljaannetes.

Floris valdab vabalt itaalia, inglise ja hispaania keelt.

Eestil on Itaalias aukonsulid veel Torinos, Firenzes, Genovas, Napolis ja Milanos. 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare