Sigadus: linnaametnikud jagasid omadele invaliidi parkimiskaarte

 (226)

Sigadus: linnaametnikud jagasid omadele invaliidi parkimiskaarte
Kuna parkimiskaardil on kirjas ainult seerianumber ja kehtivusaeg, on võimatu kontrollida, kes seda tegelikult kasutavad. Näiteks mullu oktoobris tabas fotograaf Siret Kotka auto armatuurlaualt invaliidi parkimiskaardi, mis on seerianumbri järgi antud PriFotod: Andres Putting

Sobingu avastas transpordiameti enda töötaja, kelle ülemused sundisid avastusest vaikima.

Kui Eesti Päevaleht hakkas uurima Tallinna transpordiameti võimalikku parkimislubade althõlma jagamist, tuli ilmsiks, et juba aastaid käib ametis väiklane sobing. Ametnikud, kes paberite järgi on terved kui purikad, kasutavad invaliididele mõeldud parkimislube.

Selle avastas transpordiameti enda töötaja, kes otsustas kontrollida kuluaarides levinud kuuldust, et ühele tippametnikule kuulub korraga lausa kaks parkimiskaarti. 2. juulil saatiski linnatranspordi peaspetsialist Aado Kuuse (IRL), kelle töö on invakaartide järelevalve, parkimiskorralduse andmekogu haldajale päringu, mille peale selgus, et tõepoolest – kaks kehtivat kaarti ongi ühe isiku nimel.

Loe edasi, kuidas hankis transpordiametist invakaardi üks tuntud Tallinna linnaametnik ja kuidas kommenteerib väidetavat pettust osakonna juhataja.

Edasi lugemiseks logi sisse, telli digipakett või osta artikkel
0,59 € Osta artikkel
Tutvu maksevõimalustega >>
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare