Tallinki uus kruiisilaev Baltic Queen jõudis Tallinnasse

 (7)
Tallinki uus kruiisilaev Baltic Queen jõudis Tallinnasse
Terje Lepp

Täna jõudis esmakordselt Tallinna sadamasse Tallinki uhiuus laev Baltic Queen, mis on üks suuremaid kruiisilaevu Läänemerel.

Laev on 212 meetrit pikk, 29 meetrit lai ning mahutab 2800 reisijat ja 1130 liinimeetrit sõidukeid. Laev suudab arendada kiirust kuni 24 sõlme, teatas AS Tallink Grupp.

Baltic Queen`i pardal on 927 kajutit, neli erinevat restorani, kaheksa baari ja meelelahutuskohta, üle 450-kohaline konverentsikeskus ning kokku 1200 ruutmeetrit hõlmavad kolm poodi. Lastele on mõeldud mängude tuba ja spetsiaalne lasteala.

Kõik huvilised saavad laeva uudistada 23. aprillil kella 13-16 Tallinna sadamas toimuval avatud uste päeval. Laevalepääs toimub Tallinna Sadama D-terminalist, kaasa tuleb võtta isikut tõendav dokument.

AS-i Tallink Grupp müügi- ja turundusdirektori Peter Roose sõnul on avatud uste päeva raames huvilistel võimalik tutvuda uue laeva tõelise atmosfääriga. „Nii laevas sees kui ka Tallinki piletikassades toimub ainult sel päeval Baltic Queen`i saabumise puhul 60-protsendilise soodustusega Tallinna-Stockholm liini kruiisipiletite müük,“ ütles Roose.

Esimese reisi teeb Baltic Queen juba 24. aprillil, väljumisega Tallinnast.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare