Tallinna linnavolinik tegi taksoroolis avarii

 (25)

TALLINN, 22. oktoober (EPLO) - Avariiteate peale Tallinna vanalinna sündmuskohale sõitnud politsei tabas takso roolist äsja Tallinna linnavolikogusse pääsenud keskerakondlase Tõnis Bittmani (28) – lisaks avarii põhjustamisele polnud mehel luba taksot sõita, kirjutab Postimees.

Sündmus leidis aset üleeile öösel Tallinna vanalinnas Pikal tänaval, kus Bittman sõitis otsa ühele autole. Kohale tulnud politseinikele väitis värske linnavolikogu liige, et tal polnudki mingit kavatsust taksot sõita.

Sellest hoolimata koostasid politseinikud Bittmanile väärteoprotokolli taksoveo tunnustega sõiduki roolis olemise eest – trahv selle eest võib olla kuni 18 000 krooni.

Tähelepanuväärne on seik, et Bitman on ühtlasi Tallinna transpordiameti parkimiskorralduse osakonna nooremkontrolör, kelle ülesanne on parkimiseeskirjade rikkujaile karistusi määrata.

Erakonna infojuht Toomas Raag selgitas, et tegelikult laenas Bittman neljapäeva õhtul taksot sõitvalt sõbralt kõigest erasotstarbeks paariks tunniks autot, saades nii võtmed, volituse kui ka auto tehnilise passi. Nii lühikese aja tõttu ei hakatud autolt ka plafooni, taksomeetrit ega hinnakirju eemaldama.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare