Tallinna Ülikoolis on popimad erialad õigusteadus ja inglise keel

 (3)

Tallinna Ülikooli sisseastumiseks on täna hommikuse seisuga esitatud kokku 7664 avaldust – bakalaureuseõppesse 6204 avaldust, magistriõppesse asumiseks 1300, doktorantuurikohtadele kandideerimiseks 67 avaldust ja rakenduskõrghariduse omandamiseks 93 avaldust.

Populaarsemad bakalaureuseõppe erialad on: riigiteadused, õigusteadus, inglise keel ja kultuur, alushariduse pedagoog, kehakultuur, Lähis-Ida ja Aasia kultuurilugu, sotsioloogia, klassiõpetaja ja psühholoogia.

Populaarsemad magistriõppe erialad on: eripedagoog-nõustaja, kirjalik tõlge, õigusteadus, sotsiaaltöö, organisatsioonikäitumine, keskkonnakorraldus, keeletoimetaja, psühholoogia, alushariduse pedagoog ja kommunikatsioonijuhtimine.

Doktoriõppesse esitati 67 sisseastumisavaldust, neist kõige enam kasvatusteaduste doktorantuuri, kultuuride uuringute doktorantuuri, riigi- ja poliitikateaduste doktorantuuri ning ajaloo doktorantuuri.

Tänavune sisseastumisdokumentide vastuvõtt kestab 7. juulini, 11. juulist algavad sisseastumiseksamid. Erandina saab veel kuni 18. juulini SAISi kaudu esitada dokumente nendele erialadele, kuhu kandideerimisel arvestatakse üksnes riigieksamite tulemusi. Üks inimene saab kandideerida korraga kuni kahele erialale, avaldusi saab korraga esitada nii riigieelarvelisele kui riigieelarvevälisele kohale.

Vastuvõtu ajakavaga saab tutvuda Tallinna Ülikooli kodulehel http://www.tlu.ee/vastuvott 

 
e-kaubandus konverents
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare