Valimisnimekirjad: Kohalike volikogude valimised/20. oktoober


Tallinna linnavolikogusse kandideerivad Eesti Reformierakonna nimekirjas

Haaberstis

Rein Voog, Volli Kalam, Tarmo Leinatamm, Tarmo Lepp, Taavi Veskimägi, Tõnis Poom, Alar Tamming, Helgi Ost, Liina Orlova-Hermaküla

Kesklinnas

Kaljo Kiisk, Signe Kivi, Meelis Kitsing, Elmar Veersalu, Hubert-Viktor Kahn, Indrek Raudne, Aleksander Allik, Karin Remmelgas, Maris Meriste, Ants Mäelt, Markus Samma

Kristiines

Priit Vilba, Deiw Rahumägi, Kalle Uibo, Silvi Anton, Raivo Leppik, Tarmo-Raivo Linntamm, Triinu Täht, Urmas Vilms, Viive Klis

Lasnamäel

Mihkel Rebane, Randar Tamm, Toomas Tauts, Indrek Jakobson, Meelis Trepp, Mart Kont, Peeter Jalakas, Margus Jakobsoo, Valter Heuer, Vladimir Obershneider, Malle übner, Iris Pärtelpoeg, Iiris Viitmaa, Kaarel Haav

Mustamäel

Valve Kirsipuu, Maret Maripuu, Tiit Ulas, Aap Neljas, Eero Tohver, Jannus Jaska, Martti Kolk, Karl Haavasalu, Liivi Zharajeva, Valdeko Allik, Arne Randmaa

Nõmmel

Paul-Eerik Rummo, Feliks Undusk, Tõnis-Martin Kons, Jaak Tõlli, Marika Käbin, Toomas Liiva, Indrek Salis, Boris Merilain, Valdek Mikkal, Franz Joseph

Pirital

Uno Mereste, ülle Rajasalu, Erik Siigur, Sven Kalle, Johann Pärn, Silva Loigo, Alar Vaaks

Põhja-Tallinnas

Kristiina Ojuland, Henn Sarv, Veiko Jürisson, Lauri Kööp, Rein Leetmaa, Peeter Veegen, Peeter Oja, Jürgen Tamm, Peep Sorok, Liine Kedars

valimisliidu Rahvuslik Koostöö nimekirjas

Haaberstis

Arvo Ots, Roland Ilp, Mait Talu, Ants Erg

Kesklinnas

Kusta Rumma, Aare Annus, Margot Toom, Eldur Peterson, Tiina Masing, Karl Laas, Endel Reinberg

Kristiines

Toomas Laanpere, Eldur-Georg Ratnik, Maimu Kiilas

Lasnamäel

Aksel Kirch, Anu Toots, Rein Einasto, Enn Toom, Virve Siirak, Rein Lauk

Mustamäel

Lembit Krumm, Merike Martinson, Kalju Habicht, Jaak Sammet, Edvin Nugis, õie Vollrat, Tarmo Tamm, Kalmer Tennosaar

Nõmmel

Peeter Ernits, K. Jaak Roosaare, Mati Tartu, Karli Eskusson, Lembit Pensa

Pirital

Kaarel Kessler, Enn Liivak

Põhja-Tallinnas

Jaan Laas, Heidy Tamme, Ralf Kaup, Helle-Mai Kaimer

Eestimaa ühendatud Rahvapartei nimekirjas

Haaberstis

Viktor Andrejev, Leivi Sher, Gennadi Arjassov, Vladimir Vaingort, Zaven Bozikjan, Aleksandr Pljushtshajev, Ljudmila Poljakova, Nelli Melts-Abachina, Lev Vaino, Jevgeni Stepanov, Olga Vassina

Kesklinnas

Vladimir Afanasjev, Tatjana Muravjova, Georgi Lazarevitsh, Jevgenia Haponen, Udo Gans, Valeri Petrov, Otto Popel, Valeri Grigorenko, Aleksandr Kurushev, Natalia Kerbo, Vladimir Drozdov, Boris Dubovik, Vsevolod Nits, Juri Tam, Abdumavljan Pulatov

Kristiines

Natalia Vaino, Nikolai Solovei, Konstantin Zahharov, Viktor Boikov, Voldemar Trumm, Aleksandr Plotkin, Marina Klauson, Sergei Jürgens, Anne Savtshenko, Natalia Jegerson

Lasnamäel

Aleksei Semjonov, Leonid Zhevtsov, Sergei Ivanov, Leonid Mihhailov, Valentin Gnezdilov, Sergei Kozlov, Vladimir Ivanov, Lidia Külvart, Pavel Starostin, Boris Gabovitsh, Nadezhda Karjagina, Vladimir Maslov, Jüri Poobus, Ljudmila Kessareva, Vladimir Kornijenko, Olga Haritonova, Aleksei Kraizmer, Ljudmila Panfilova, Eleonora Radovskaja, Sigrid Metropolskaja, Oleg Rogatshov

Mustamäel

Jevgeni Tomberg, Valeri Tsernõshev, Hanon Barabaner, Esfir Umanskaja, Andres Illak, Elsa Gretshkina, David Slomka, Valeri Trofimov, Vladimir Poljakov, Juri Beljajev, Galina Tshernavskaja, Irina Grebennik

Nõmmel

Galina Vene, Valeri Haritonov, Gennadi Boldõshev, Svetlana Varjun, Ain Valdmann, Zoja Tumanova

Pirital

Naum Muhhin, Viktor Nugis, Jüri Sepa, Irina Inkin, Tauno Koit

Põhja-Tallinnas

Anatoli Jegorov, Galina Pantshenko, Mark Levin, Sergei Aartee, Irina Kudrjavtseva, Sergei Zubkov, Sergei Sarap, Ljudmila Kulinitsh, Dmitri Kubõshkin, Juri Burov, Sergei Sinjagin, Ivan Luiska, Rufina Remets, Igor Pissarev

valimisliidu Kodumuru nimekirjas

Haaberstis

Aivar Tilk, Uno Silberg, Uno Paas

Kesklinnas

Mati Kuulmann, Vambola Kirs, Aare Tilk, Peeter Lainas, Endel Namsing, Eeve Kivi, Katrin Weiss, Jelena Kesküll

Kristiines

Uno Loop, Frits Suurkask, Mati Orro, Aavo Jaaska, Agnia Rahendi

Lasnamäel

Loe veel

Reet Trei, Taira Gasparjan, Rudolf Markovitsh, Galina Ruban, Mati Nuude, Viktor Kovaljov, Mati Krümann

Mustamäel

Ilmar Haaviste, Kalle Saakpakk, Irina-Irene Saar, Helga Simm, Maksim Jermakov, Sergei Arshinov

Nõmmel

Alar Eiche, Leho Lõhmus, Tiit Hion, Olaf-Jüri Mõses, Jüri Renter, Are Vinkel, Meelis Saan, Ruth Suvi, ülle Simulman, Ester Palm, Hannes Krull

Pirital

Toivo Paavle, Robert Vill, Ants Sild, Jüri Veisserik, Ene Arro, Reet Ammon, Johan Ahlberg, Arvi Kaabel, Arvo Treier, Uno Sibul, Terje Muuli, Juta Piirlaid

Põhja-Tallinnas

Laivi Mesikäpp, Tõnis Kolk, Mart-Juhan Kuusk

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare