Võrus avab uksed regionaalne naisettevõtjate teabekeskus

 (1)

TALLINN, 13. veebruar (EPLO) - Võrumaal avatakse uutele ja juba tegutsevatele naisettevõtjatele teabekeskus, mis vahendab koostöökontakte, korraldab koolitusi, seminare ja infopäevi ning pakub ekspertide toetust.

MTÜ Ettevõtlikud Naised Eestimaal avab koostöös SA Võrumaa Arenguagentuuriga teisipäeval naisettevõtjatele mõeldud regionaalse teabekeskuse FEM NET. Kokku avatakse Eesti erinevates piirkondades viis sellis keskust.

Teabekeskus on mõeldud uutele ja ka juba tegutsevatele naisettevõtjatele, kes saavad keskusest teavet nii ettevõtlusega alustamise kui mentorlus-, toetus- ja rahastamisvõimaluste kohta. Samuti koordineeritakse keskustes võrgustikutööd ja ekspertabi.

Võrumaa teabekeskuse koordinaator Ülle Puustusmaa lisas, et Võrumaa Arenguagentuuris on kohapeal olemas ka ettevõtluskonsultandid ning samuti saab sealt kõikvõimalikku teavet riiklike ettevõtluse tugiprogrammide kohta. Neile naisettevõtjatele, kellel pole aga arvuti või võrguühenduse võimalust, pakub keskus ettevõtja töökohta.

Ülejäänud regionaalsed teabekeskused alustavad tegevust Eesti maaülikooli avatud ülikoolis, Raplamaa arendus- ja ettevõtluskeskuses, Pärnumaa talupidajate nõuandekeskuses ja Ida-Virumaa talupidajate liidus.

Naisettevõtjate kohtumised (kohtumiskohad) Baltimere regioonis (FEM) on Läänemere piirkonna Interreg III B projekt. Projekti eesmärgiks on luua Baltimere riikides võrgustik ja jätkusuutlik infrastruktuur naisettevõtluse toetamiseks. FEM projekti raames rahastatakse teabekeskusi poole aasta jooksul. Edaspidi tagavad teenuse pakkumise FEM projekti partnerid. Võrus on partneriks Võrumaa Arenguagentuur.

Kingime koos kõigile Eesti vähihaigetele võimaluse elada!
Annetama

Proovi nüüd ja ainult nüüd! Eesti Päevalehe sünnipäevanädala pakkumine: 4 nädalat vaid 7 euroga! Proovi ja Sa ei kahetse »

243 000€
Tallinn, Majaosa
165 000€
Tallinn, Korter
93 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
126 500€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
90 000€
Tallinn, Korter
229 000€
Rae vald, Majaosa
70 000€
Tallinn, Korter
168 000€
Tallinn, Korter
79 900€
Tallinn, Korter
455€
Tallinn, Korter

179 900€
Kiili vald, Korter
119 718€
Tallinn, Korter
169 000€
Tallinn, Korter
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare