Starman ja Elion lahutavad lõpuks televisiooni telerist

 (14)

Starman ja Elion lahutavad lõpuks televisiooni telerist
Starmani äpp näitab nüüd 14 Eesti telekanalit, mis tähendab, et telerit ei ole enam televisiooni nautimise ks ilmtingimata vaja. Foto: Tiit Blaat

Eelmisel nädalal esitles Starman võimalust nutiseadmetest telerit vaadata, Elion teatas kiiresti samasuguse teenuse arendamisest.

Starman näitas eelmisel nädalal NO-teatris suure saladuskatte all planeeritud tooteesitlusel kõigepealt üle-elusuurust tahvelarvutit. Kui selles esitluse ekraaniks olnud seadmes hakkas aga mängima telepilt, sai sõnum selgeks: Starman toob turule teleteenuse, mida saab vaadata peale televiisori ka muudest seadmetest. Maailmas TV Everywhere (televisioon kõikjal – toim) nime kandev teenus, millega saab telekanalite saateid vaadata internetti ühendatud seadmete kaudu, levib nii Põhja-Ameerika kui ka Lääne-Euroopa teenusepakkujate juures.

Edasi lugedes saab teada, kuidas ja millistes seadmetes teenus töötab, millal see kõigile kättesaadavaks muutub ja kuidas see kõik mobiilse andmeside nõudlust ja pakkumist võiks mõjutada.

Edasi lugemiseks logi sisse, telli digipakett või osta artikkel
0.59 € Osta artikkel
Tutvu maksevõimalustega >>
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare