EPL üllatab ühte Birgitta Festivali sõpra võimalusega astuda lavale maailmatasemel ooperilauljatega

 (2)

EPL üllatab ühte Birgitta Festivali sõpra võimalusega astuda lavale maailmatasemel ooperilauljatega
G. Puccini ooper "TOSCA"Foto: Birgitta Festival

Augustiöö sumedus. Mere lähedus. Klassikaline muusika. Meeldivad inimesed. Keskaegsed kloostrimüürid. Hämaruses süüdatud tõrvikud. Kunstnikud kogu maailmast. See kõik kõlab kokku nagu imeline unistus. Kuid see on tegelikkus ning selle nimi on Birgitta Festival, kus sel aastal on võimalik astuda rambivalgusesse ka sinul!

Kas tahad teada, mis tunne on seista laval maaima andekaimate ooperilauljate keskel? Reedel, 11.augustil rullub otse vaatajate silme all lahti suurejooneline ooperiklassika kogu oma eheduses ja dramaatilisuses.

Birgitta Festivali raames ettekandmisele tulev G. Puccini ooper “Tosca” korraldajad on otsustanud kardinali rolli täita ühe kodumaise ooperifänniga! Lisaks suurtele ooperinimedele teevad etenduses kaasa Filharmoonia Kammerkoor, Rahvusooper Estonia poistekoor ja Festivaliorkester.

Ärata enda sisemine näitlejaanne ning astu üheks õhtuks kardinalikingadesse. Tegemist on mittesõnalise etteastega lavastuse esimeses vaatuses. Tõsi – kardinal peab tegema paar dramaatilisemat käeliigutust, kuid vaevalt see ühelegi rambivalgust armastavale inimesele raskusi valmistab. Kaks päeva enne ooperi lavastumist toimuvad Tallinnas ka proovid, milles väljavalitud kardinal saab osaleda koos English Touring Opera (ETO) silmapaistva trupiga.

Pärast etendust toimub trupi ja korraldajate eksklusiivne vastuvõtt, kuhu on loomulikult oodatud ka laval säranud kardinal. Kardinali ooperidebüüdile ootame kaasa elama ka tema sõpru. Niisiis pakume rolli eest honorariks kolme tasuta pääset “Tosca” ooperile ning majutame kogu seltskonna selleks ööks Tallink hotelli.

Kardinali rolli ootame kandideerima härrasmeest, kellel vanuseks vähemalt 20. Selleks, et kardinalirüü ikka korralikult seljas istuks, võiks pikkuse alammäär olla 175cm.

Kandideerimiseks saada oma sooviavaldus Eesti Päevalehe Facebooki postkasti (SIIA) ja anna teada sellest erakordsest võimalusest ka sõbrale! Võitjaga võtame ühendust 1.augustil.

Kingime koos kõigile Eesti vähihaigetele võimaluse elada!
Annetama
189 000€
Harku vald, Korter
90 000€
Tallinn, Korter
179 900€
Tallinn, Korter
229 500€
Tallinn, Korter
155 000€
Tallinn, Korter
229 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
70 000€
Tallinn, Korter
126 500€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
166 000€
Tallinn, Suvila
180 000€
Tallinn, Korter

168 700€
Tallinn, Korter
399 000€
Tallinn, Korter
115 900€
Tallinn, Korter
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare