FOTOD ja VIDEO | "Saja lugu" osaleja eestlase portreteerimisest: sooviti luua pessimistlik ja kurb kuvand, aga mina ju pole selline!


Projektis "Saja lugu" kaasa teinud Pärnumaa naine Aule Kink ütles Delfile, et tegu on erakordselt ilusa videolavastuse ja ettevõtmisega.

Üks inimene, kes läbi videolavastuse „Saja lugu” täna ekraanile jõudis, oli Pärnumaa naine Aule Kink. Kink tunnistas, et esimest korda sotsiaalmeedias projekti kuulutust nähes mõtles ta, et see on täielik vastand tema olemusele ja libises üleskutsest lihtsalt mööda.

„Ma mäletan seda hetke küll, kui säärast üleskutset nägin. Taheti portreteerida eestlast, kes on selline tõsine, kurb ja melanhoolne ning pisut pessimistlik. Mõtlesin, et selline stereotüüp küll mulle ei sobi, ma ei pea ennast selliseks,” rääkis naerusuine Kink.

Kui võiks arvata, et sõnadeta emotsiooni edasi andmine on külmale eestlasele keeruline, siis Kink möönis, et meeskond, Kaupo Kikkas ja Jaak Prints, olid niivõrd professionaalsed, et probleeme ei tekkinud. „Ma usaldasin neid ja nad teadsid, mida teevad, nii et ei peljanud midagi,” sõnas ta.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare