FOTOD JA VÕITJAD: Tallinna Linnateater jagas välja iga-aastased kolleegipreemiad

 (1)

Tallinna Linnateater tähistas 13. veebruaril oma 51. sünnipäeva. Traditsiooniliselt jagati õhtusel üritusel kolleegipreemiad ning kuulutati välja ka publiku lemmiknäitleja.

Parimaks lavastuseks valisid kolleegid lavastuse „Inimesed, kohad ja asjad”, lavastajaks Diana Leesalu.

Parima kujunduse preemia pälvisid Kadarik Tüür Arhitektid, Raul Kalvo ja Mae Kivilo suvelavastuse „Suveöö unenägu” kujunduse eest.

Parimaks lavastust toetavaks kujunduseks hindasid kolleegid Veiko Tubina muusikalisi kujundusi ning heliloomingut lavastustele „See hetk” (helilooja ja muusikaline kujundaja), „Suveöö unenägu” (muusikaline kujundaja) ning „Inimesed, kohad ja asjad” (helilooja ja helikujundaja).

Parima naispeaosatäitja preemia pälvis Evelin Võigemast Emma rolli eest lavastuses „Inimesed, kohad ja asjad”. Parima meespeaosatäitja auhinna sai Peeter Tammearu Köstri rolli eest monolavastuses „Köster”.

Parima naiskõrvalosatäitja preemiaga tunnustasid kolleegid Helene Vannarit Felicity rolli eest lavastuses „See hetk“ ning Kõige vanema naise rolli eest lavastuses „Olin kodus ja ootasin, et vihma hakkaks sadama“. Parima meeskõrvalosatäitja preemia pälvis Indrek Ojari Marki ja Arsti rollide eest lavastuses „Inimesed, kohad ja asjad“ ning Nick Bottomi rolli eest lavastuses „Suveöö unenägu“.

Tallinna Linnateatri publiku lemmiknäitleja tiitli pälvis Argo Aadli.

Lisaks lavastustele ja rollidele said tunnustatud ka teised teatritöötajad. Parimaks lavastusala töötajaks valisid kolleegid inspitsient Kristiina Jalasto. Parimaks maja töötajaks kuulutati publikuteenindaja Juta Olesk. Eripreemia pälvisid Paul ja Paavo Piik teatrifestivali Talveöö Unenägu 2016 korraldamise ning kureerimise eest.

Tallinna Linnateatri juhtkond tunnustas 2016. aastal enim etendusi andnud näitlejaid: Epp Eespäeva (146 etendust) ja Indrek Ojarit (135 etendust). Juhtkonna preemiad pälvisid ka trupijuht Triinu Sillaste ning vanemvalgustaja Emil Kallas. Linnateatri turundusosakond tunnustas näitleja Evelin Võigemasti lavastuse „Inimesed, kohad ja asjad” teemal kaasamõtlemise ning ühiskonnas olulistele valupunktidele tähelepanu juhtimise eest.

Lisaks tunnustasid teatritöötajaid ka Linnateatri koostööpartnerid. Nordeconi preemia pälvis publikuteenindaja Juta Olesk, Medicumi preemia Alo Kõrve, Espaki preemia Evelin Võigemast ning Eesti Päevalehe preemia Maiken Schmidt. Sportlikke Linnateatri töötajaid tunnustas eripreemiaga MyFitness.

Kingime koos kõigile Eesti vähihaigetele võimaluse elada!
Annetama

Proovi nüüd ja ainult nüüd! Eesti Päevalehe sünnipäevanädala pakkumine: 4 nädalat vaid 7 euroga! Proovi ja Sa ei kahetse »

185 000€
Rae vald, Majaosa
271 000€
Tallinn, Korter
161 500€
Tallinn, Korter
70 000€
Tallinn, Korter
72 500€
Tallinn, Korter
56 000€
Viimsi vald, Korter
275 000€
Tallinn, Korter
319 000€
Tallinn, Äripind
168 000€
Tallinn, Korter
126 500€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!

67 900€
Tallinn, Korter
249 900€
Tallinn, Korter
169 900€
Tallinn, Korter
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare