„Hing anumas”. Jaapanisse jäi liha, meile toodi konserv küborgide kisagaScarlett Johansson esitab talle antud materjali najal usutava versiooni Majorist, kes on kaotanud kõik, et võita kogu maailm.
Scarlett Johansson esitab talle antud materjali najal usutava versiooni Majorist, kes on kaotanud kõik, et võita kogu maailm.kaader filmist

Hinnatud tootemargi esimene mängufilm on küberteemaga aastaid hiljaks jäänud. Millega saab veel üllatada?

Eestipärast pealkirja „Hing anumas” („Ghost in the Shell”) kandva filmi sündmustik leiab aset lähitulevikus, kui on purustatud piir inimese ja roboti vahel. Selles maailmas saab igaüks end tehisorganite või biooniliste jäsemetega täiendada, et olla tavalisest inimesest võimekam.

Loo keskmes on Major Mira Killian, kelle algupärasest kehast on pärast traagilist rünnakut säilinud ainult aju, mis ühendatakse robotkehaga. Ta on maailma esimene hingega robot ja töötab küberkuritegudega tegelevas üksuses Osakond 9. Kui Major hakkab võitlema Kuze-nimelise häkkeriga, avastab ta, et kõik pole nii, nagu paistab, ning tema elu muutub Kuze paljastatud saladusi avastades kardinaalselt.

Edasi lugemiseks logi sisse, telli digipakett või osta artikkel
0,59 € Osta artikkel
Tutvu maksevõimalustega >>
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare