„I’m Ridge, bitch!” ehk Miljonite naiste lemmikmees väisab peagi Tallinna

 (4)

Ronn Moss
Ronn MossFoto:

„Vapratest ja ilusatest” tuntud Ronn Moss pole üksnes kaunis nägu teleekraanilt. Detsembris astub ta Tallinnas lavale muusikuna.

Ronn Moss on USA näitleja, keda enamasti teatakse kui Ridge Forresteri sarjast „Vaprad ja ilusad”. Ent Moss ei ole kogu oma elu lootnud üksnes kaunile näolapile ja näitlemisotstele. Tüdinenud 25 aastat järjest kultusseriaali peaosa mängimisest, pühendus ta täielikult oma ansamblile Player.

Ehkki Player alustas oma muusikalist teed juba 1970-ndate lõpus, on Moss Eesti publikule siiski tuntum kui Ridge, mitte kui rokimees Ronn. Player aga ei ole mingi niisama tinistamiseks kokku kutsutud garaažiansambel. Kümned bändi lood on jõudnud edetabelitesse, mõned lausa tippu. Tuntuimaks peetakse pala „Baby come back”.

Tõsi, oma rokkbändis Ronn Moss ei soleerinud, vaid täitis šarmantse ja salapärase bassimehe rolli, kuid tuulutas aeg-ajalt siiski ka häälepaelu ja laulis tausta. Mõistagi ei saanud niivõrd suur staar kaua tagaplaanil olla ja 2000. aastal astus ta lavale solistina. Sellesama sooloprojektiga „Ronn Moss & Friends” jõuab Moss esmakordselt ka Tallinna.

Baltimaade esimene ja ainus kontsert on 5. detsembril Nordea kontserdimajas. Kas kümnete tuhandete Eesti naiste aastatepikkusele silmarõõmule lavale ka püksikuid või rinnahoidjaid loobitakse, saab ehk teada ainult kohale minnes.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare