Kaua tehtud kaunikene: „Indiana Jones” naaseb kinodesseKaua tehtud kaunikene: „Indiana Jones” naaseb kinodesse
"Indiana Jones kadunud laeka jälil" (1981) oli esimene film Indiana-sarjast."Indiana Jones kadunud laeka jälil"

„Indiana Jonesil” on praegu küll neli osa, kuid juba 2019. aastal linastub seeria veel ametliku nimeta viies osa. Tagasi on nii Harrison Ford kui ka kõik senised filmid lavastanud Steven Spielberg.

„Indiana Jones 5” on seeria esimene film, mida toodab ja levitab Disney – nagu „Star Warsi”, Marveli ja Pixari filmegi. Indiana Jones kuulus Lucasfilmile, aga kui Disney filmistuudio ära ostis, sai ka maailmakuulsast arheoloogist Miki-Hiire-stuudio aina suureneva ampluaa järjekordne osa.

Walt Disney stuudio ametliku teadaande kohaselt saabub veel nimetu Indiana Jonesi film kinodesse 2019. aasta 19. juulil. Kaasatud on kõik tähtsamad loomingulised jõud, kes tõid kinodesse eelmised neli osa: Ford, Spielberg ja seeria veteranprodutsendid Kathleen Kennedy ja Frank Marshall.

Viimasest Indiana Jonesi filmist on möödas pea kümme aastat ja vahepeal on levinud kuuldusi uue ja noorema näitleja palkamisest, kuid nüüd võib need kuulujutud maha matta, sest Harrison Ford naaseb taas loo juurde, millega teenis omal ajal kogu maailma tähelepanu.

Harrison Ford on filmi valmimise ajaks 77-aastane ning kui Disney tahab Indiana Jonesi filmiseeriat elustada samamoodi nagu „Star Warsi”, siis peame arvestama võimalusega, et uues filmis tutvustatakse värsket tegelast, kellega seeria jätkub veel pikka aega.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare