KAVA: RAHVUSVAHELINE TEATRIFESTIVAL BALTOSCANDAL 96


20. JUUNI

17.00 Katanchi /Udmurdi) "Eluratas" (kultuurimajas)

17.30 Kesselofski & Fiske (Rootsi) "Titanicu hukkumine" (teatri väike saal)

19.30 Sasha Pepelyaevi Kineetiline Teater (Moskva) "Neljapäevast reedeni" ja "See olen mina..." (teatri suur saal)

21.00 EMA Kõrgema Lavakunstikooli XVIII lend "Lugu valgest varesest" (teatri väike saal)

22.00 VAT Teater "Kaspar" (kultuurimaja)

22.00 Rakvere Teater "Preili Julie" (teatri rõdufuajee)

21. JUUNI

17.00 Von Krahli Teater "Alguse asi" (kultuurimaja)

18.00 Kesselofski & Fiske (Rootsi) "Titanicu hukkumine" (teatri väike saal)

20.00 "Zhang Xie Zhuangyuan" (Hiina) ooper (teatri suur saal)

22.10 Tantsutrupp Box RM "Lõd" (teatri hoov)

22.30 Gregor "Neem" (teatri väike saal)

23.00 Rakvere Teater "Preili Julie" (rõdufuajee)

22. JUUNI

17.30 Rakvere Reaalgümnaasiumi laulu- ja mänguselts Karla "Pariisi, sealt edasi Rooma ja sealt ringiga otse koju tagasi" (kultuurimaja)

18.00 P.N. Fomenko Meistriklass (Moskva) "Kivist külaline" (teatri väike saal)

19.30 Vilniuse Draamateater (Leedu) "Vanamutt II" (teatri suur saal)

21.00 DO Theatre & Teater 4 (Peterburi & Tallinn) "Lilled" (kultuurimaja)

22.15 Rakvere Teater "Immelmanni sõlm" (teatri väike saal)

24.00 Kammertheater Neubrandenburg (Saksamaa) "Tuli, vesi ja tromboonid" (Vallimäel)

23. JUUNI

15.00 Noorte koreograafide programm (teatri suur saal)

18.00 Eesti Draamateater "Woyzeck" (teatri väike saal)

20.00 Kolm New Yorgi avangard-koreograafi (teatri suur saal)

21.00 Andres Lepiku Projekt "Carmen" (teatri väike saal)

Alvis Hermanis (Läti) "Transiitsüsteem 2000" (teatri hoov)

JAANITULI

24. JUUNI

14.00 Rakvere Linnanoorte Teatritrupp "Franny ja Zooey" (teatri suur saal)

16.30 ESPE (Shveits) "Alma Tadema" (kultuurimaja)

17.30 The Commedia School (Taani) "Klounide show" (teatri suur saal)

18.30 ESP ühendus/Von Krahli Teater "Eesti mängud. Pulm." (teatri väike saal)

20.00 Silence Teatro (Itaalia)/Eesti teatritudengid "Mälestuste paigad" (Vallimägi, tänavad)

21.30 Eriti Kurva Muusika Ansambel "Narride sõda" (kultuurimaja)

23.00 Ugala teater "Hei, Luciani!" (teatri väike saal)

Alvis Hermanis (Läti) "Transiitsüsteem 2000" (teatri hoov)

25. JUUNI

15.00 Leedu Noorsooteatri "Kükloop" (teatri suur saal)

16.30 Andres Lepiku Projekt "Don Jose - sündinud tapjaks" (teatri väike saal)

17.30 Eriti Kurva Muusika Ansambel "Suur näitemäng" (kultuurimaja)

19.00 Ugala teater "La Traviata öö" (teatri suur saal)

21.00 ESPE (Shveits) "Alma Tadema" (kultuurimaja)

22.00 Ugala teater "Taevatrepp" (teatri väike saal)

Teatrilinna Rakverre viib iga festivalipäeva hommikul buss Tallinna Kaubamaja juurest kell 11 ning toob Tallinnasse tagasi igal õhtul pärast viimast etendust.

Festivali üksiketenduse pilet maksab 30, päevapilet 100 ja festivali pass 300 krooni.

Festivaliklubi on teatri hoovis telgis ja seal esinevad ansamblid Too Saxy, Untsakad, Con Spirito, Jääboiler, Ultima Thule ja Sibul-Ukareda-Rutiku. Sissepääs klubisse maksab 30 krooni.

Iga päev kell 14 astuvad klubis üles Rakvere ansamblid, kell 15.30 on samas Raadioteatri tund.

Piletite müük Tallinnas Von Krahli Teatris kella 11-16, tel 3 411 503 ja Rakvere Teatris kella 10-16, tel 232 45 661.

Igasugune informatsioon festivali kohta samadelt telefonidelt ja ESP ühendusest tel 6 411 501.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare