KULTUURIBIIT | Muusik Sandra Ashilevi playlist


KULTUURIBIIT | Muusik Sandra Ashilevi playlist
Ekspress Meedia

Täna jagab oma lemmikmuusikat Jazzkaarel üles astuv noor muusik Sandra Ashilevi. Esinemine toimub kell 23.30 Punases Majas.

Ashilevi nimeline koosseis tuli kokku 2016. aastal, kohe hakati kirjutama originaalloomingut ja otsima oma suunda. Eelmisel aastal ilmusid Ashilevi kaks esimest singlit koos muusikavideotega, millele järgnesid ülesastumised festivalidel ja telesaadetes. Soul-neliku iga kontsert on unikaalne, mängeldes laial emotsioonideskaalal ning viies kuulajate meeled mõnusalt rändama.

Ashilevi ütleb oma lemmiklugude kohta nii:

Erykah Badu on minu absoluutne lemmik, kelle kuulamist alustasin umbes 20 aastat tagasi. Puhas inspiratsioon.

TLC oli esimene r&b ansambel, keda ma kuulama hakkasin. Kindlasti ka üks mõjutajaid meie enda bändi loomingus.

Frank Ocean on ühe parima live showga artist, keda mul oli õnn näha eelmisel aastal Flow Festivali raames. Pärast seda on ta mul iganädalaselt playlistides olnud.

Jesse Boykins III muusikaga puutusin kokku tänu oma sõbrannale, kes mind Hollywoodi tema kontserdile kaasa tiris. Kuna ma ei olnud teda varem kuulanud, siis ei osanud midagi oodata ning seda positiivsem oli üllatus.

Vana hea Roy Ayers on alati minu valik, kui tuju tahab halvaks minna. Eelmisel aastal sain teda ka lives näha ning hea meel on tõdeda, et vanameister on endiselt väga ägedas vormis.

Samal teemal:

The Rootsi tutvustas mulle minu vend. Alguses ma seda nii palju ei kuulanudki, kuid nüüdseks on sellest saanud samuti üks lemmikuid.

Noname'i tutvustasid mulle minu töökaaslased Fankadelikust. Armastus esimesest silmapilgust

Jordan Rakei on üks minu viimatisi avastusi. Olles algselt ainult kuulnud teda, atvasin, et tegemist on mustanahalise mehega. Üllatuseks see nii polnudki. Eriti mõnus groove.

Efya on üks esimesi Ghana artiste, keda ma kuulama hakkasin. Tore on ka Eestis tema muusikat levitada.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare