KULTUURIBIIT | Näitleja Henrik Kalmeti playlist

 (4)
KULTUURIBIIT | Näitleja Henrik Kalmeti playlist
Henrik KalmetPriit Simson

Tänase playlisti on kokku pannud näitleja ja koomik Henrik Kalmet, kes astub 10. oktoobril Alexela kontserdimajas lavale Tallinn Comedy Galal.

Kalmet põhjendab oma muusikavalikut järgnevalt: "Nii nagu päevad ja olukorrad on erinevad ja vajavad erinevat käivitamist või maha rahustamist, nii on ka muusika, mida kuulan suhteliselt seinast-seina. Mõni päev lausa karjub räpi järele, et Kendrick paari toetava sõnaga Henriku liikuma lükkaks. Mõni eriti vihmane sügispäev sobib naishääle, soovitavalt prantsuskeelse, kuulamiseks. Muusika on küll erinev, aga klapid on peas iga päev ja igale poole liikudes, see on reegel".

Tallinn Comedy Galal astuvad üles briti koomik Stephen K Amos, Mattias Naan, Tigran Gevorkjan, Henrik Kalmet, Tõnis Niinemets, Peeter Oja, Kristel Aaslaid, Kaarel Nõmmik, vene koomik Artur Chaparyan, Kait Kall ja iiri koomik Keith Farnan.

Kõikidel Tallinn Comedy Gala esinejatel on piiratud aeg, et esitada oma parim materjal. Õhkkond saab olema galalikult suursugune, aga samas püstijalukomöödialikult vaba. Show on peamiselt eesti keeles, aga kolm esinejat esitavad selle inglise keeles.

Vaata treilerit siit.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare