Laur Joamets lahkus Grammy-võitja bändist

 (1)

Laur Joamets oma plaane veel ei avalda. 
Laur Joamets oma plaane veel ei avalda. Foto: Martin Dremljuga

Mõned aastat tagasi pakkis kitarrivõlur Laur Joamets oma pillid ja põrutas Ameerikasse, et maineka kantristaari Sturgill Simpsoni bändis musitseerida. Nüüd on see etapp seljataha jäämas, sest Sturgill võttis sotsiaalmeedia vahendusel sõna ja teatas, et tema teed eestlasest muusikuga on lahku minemas.

„Oleme üritanud seda paratamatute kuulujuttude vältimiseks salajas hoida, ent eilne Okeechobee linnas antud kontsert märgib meie jaoks uue peatüki algust. Me peame suure kurvastusega teatama, et pärast nelja aastat on Laur Joamets otsustanud liikuda edasi sinna, kus rohi on rohelisem ja ruumi ennast rohkem väljendada. On olnud rõõm ja au näha teha kasvamas üheks planeedi kõige vingemaks kitarristiks ning kõik bändiliikmed soovivad talle tulevikuks edu,” kirjutab Sturgill Simpson.

Kui Joametsa edasised plaanid pole veel selged, siis Simpsoni omad küll. Nimelt otsustas Sturgill nüüdsest ise bändis soolokitarri mängida ja tunneb muutusest suurt elevust. Muusik tunnistas, et mõistis hiljuti, kui väga ta on elektrikitarril musitseerimist igatsenud: „Seega oli ka aeg.”

Möödunud kuul pälvis Sturgill Simpson oma ansambliga albumi „A Sailor’s Guide to Earth” eest Grammy.

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare