Lihast ja luust noored tähed esimest korda PöffilPöffil tutvustavad oma filme ja otsivad töökontakte noored Euroopa filminäitlejad.

Sel aastal osaleb Pöff esmakordselt Euroopa filmi edendamisprogrammis Shooting Stars, mille raames külastavad noored ja andekad Euroopa filminäitlejad filmifestivale. Programmi keskseks sündmuseks on Berliini filmifestival, kus kõik paarkümmend väljavalitut üles rivistatakse ning antakse neile võimalus ennast filmitööstusele ja publikule laiemalt tutvustada. Tänavu kuulus väljavalitud näitlejate hulka ka Maarja Jakobson Eestist.

Shooting Starsi projektijuhi Karin Dixi sõnul on nende eesmärgiks edendada Euroopa filmindust laiemalt ning anda noortele näitlejatele võimalus saada kontakte väljaspool oma kodumaad. Pöffi juht Tiina Lokk avaldas omakorda lootust, et tänavuaastane Shooting Stars ei jää Pöffil viimaseks.

1998. aastal alustanud programmis on osalenud ka sellised praegused kuulsused nagu Daniel Craig ja Rachel Weisz.

Pöffil osalevad tänavu oma filmidega seitse uut näitlejat. Pärast linastusi saab neile küsimusi esitada. Eestlastele tuntuim on ilmselt “Matti” peaosaline Jasper Pääkkönen, kes on enda kinnitusel Eestis sage külaline.

Pöffil tutvustavad oma filme Gabriella Hámori (Ungari), Bjorn Hlynur Haraldsson (Island), Iva Krajnc (Sloveenia), Carlos Leal (Prantsusmaa), Nuno Lopes (Portugal), Ruth Negga (Iirimaa) ja Jasper Pääkkönen (Soome).

Kingime koos kõigile Eesti vähihaigetele võimaluse elada!
Annetama
83 000€
Tallinn, Korter
158 000€
Tallinn, Korter
149 900€
Tallinn, Korter
126 500€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
115 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
121 990€
Tallinn, Korter
295 000€
Keila, Maja
Otse omanikult!
109 000€
Tallinn, Korter
295 000€
Harku vald, Maja
Otse omanikult!
155 000€
Tallinn, Korter

76 000€
Tallinn, Korter
49 000€
Tallinn, Korter
411€
Tallinn, Äripind
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare