Olavi Pihlamägi: Ukraina tegi Vene-keeluga endale karuteene

 (45)

Olavi Pihlamägi
Olavi PihlamägiFoto: Teet Malsroos, Õhtuleht

Eurovisioni-ekspert Olavi Pihlamägi arvab, et Ukraina tegi Venemaa esindaja riiki mitte lubamisega enesele karuteene. „See kõik on ju propaganda,” ütles Pihlamägi Publikuga euroskandaalist vesteldes.

Pärast pikki spekulatsioone selgus üle-eile, et Ukraina otsustas Venemaa esindajat riiki mitte lubada, isoleerides sellega Venemaa võimaluse Eurovisionil osaleda. Otsuse põhjustas ratastoolis lauljatari sattumine musta nimekirja artistide sekka, kes on käinud Krimmis esinemas ja kellele riik on kehtestanud sissesõidukeelu. Pihlamäe hinnangul ei tule see otsus Ukrainale kuidagi kasuks, veelgi enam, tema arust oli tegemist Venemaa hoolikalt kavandatud lõksuga.

„Venemaa hoidis esitajat ju viimase hetkeni saladuses ja ütles alles paar tundi enne tähtaega, kes see on. Niipea kui nägin, kes see on, ja natuke ta tausta vaatasin, aimasin, et selle taga pole muud kui väga nutikalt ja kavalalt paika pandud „maamiin”, mis peab ühel hetkel lõhkema,” sõnas Pihlamägi. Ta märkis, et juhtumi teeb kahtlaseks ka laulu ja artisti kooslus, sest kumbki pole Venemaa tipptase.

Loe pikemalt: publik.ee

Kingime koos kõigile Eesti vähihaigetele võimaluse elada!
Annetama

Proovi nüüd ja ainult nüüd! Eesti Päevalehe sünnipäevanädala pakkumine: 4 nädalat vaid 7 euroga! Proovi ja Sa ei kahetse »

161 500€
Tallinn, Korter
56 000€
Viimsi vald, Korter
79 900€
Tallinn, Korter
134 900€
Tallinn, Korter
319 000€
Tallinn, Äripind
83 500€
Tallinn, Korter
185 000€
Rae vald, Majaosa
93 000€
Tallinn, Korter
Otse omanikult!
65 000€
Tallinn, Korter
455€
Tallinn, Korter

427 700€
Tallinn, Korter
37 000€
Rapla, Suvila
54 000€
Viimsi vald, Maa
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare