Rammsteini kontserdile lisapileteid ei tuleRammstein esines seitsme aasta eest Tallinnas.
Rammstein esines seitsme aasta eest Tallinnas.Foto: Mart Sepp

Rammsteini kontserdini on üle kahe ja poole kuu aega ning nii mõnigi muusikasõber pole veel ametlikest kanalitest piletit ostnud, sest kontserdipaik on lauluväljak ja arvatakse, et sinna ju ikka mahub. Siiski mitte. Kõik piletid on müüdud ja lisa ei tule.

Rammstein astub lauluväljakul üles pühapäeval, 11. juunil. Tallinna kontsert on Saksa industriaalroki lipulaeva esimene ja ainus välikontsert Baltikumis. Eestis esines bänd viimati seitsme aasta eest Saku suurhallis.

Kontserdi piletid tulid müüki mullu detsembris. Hinnakiri nägi ette, et praegu võiks seisupilet maksta 69 eurot. Ometi otsivad paljud juba praegugi sotsiaalmeedia vahendusel neid, kel pilet olemas, aga minna ei saa.

Sotsiaalmeedias spekuleeritakse, et ehk tulevad ühel hetkel müüki ka lisapiletid. Kontserti korraldava Live Nation Estonia esindaja ütles, et huvi kontserdi vastu oli tõesti väga suur ja lõviosa pileteid müüdi juba detsembris. Sellist müügitempot polevat kontserdi puhul Eestis viimase kaheksa aasta jooksul olnud. Lisapileteid pole ette nähtud.

Rammsteini kontserdile oodatakse mitutkümmet tuhandet inimest, täpsemaid müügiarve korraldaja artistiga tehtud kokkulepe kohaselt avaldada ei saa.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare