Tähelepanek: Angelina Jolie rääkis abielulahutusest Angelina Jolie andis intervjuu Kambodžas.
Angelina Jolie andis intervjuu Kambodžas.Foto: Scanpix/AP

Möödunud sügisel raputas Hollywoodi uudis, et näitlejate Angelina Jolie ja Brad Pitti abielu on karile jooksnud. Seni on nii Jolie kui ka Pitt oma suu lukus hoidnud, kuid nüüd Jolie tunnistas viimaks, et lahutus oli talle keeruline.

„Ma ei taha sellest eriti rääkida. Ütlen ainult seda, et see oli väga raske aeg… Me oleme perekond ja jääme selleks alati. Me elame selle üle ja loodetavasti oleme seetõttu ka tugevam perekond,” sõnas Jolie BBC World Newsile.

„Minu terve perekond… Me oleme kõik selle raske aja läbinud. Keskendun lastele ja püüan sellest läbi tulla. Me oleme perekond ja jääme selleks igavesti,” kinnitas Jolie.

Pärast lahutust on Jolie püüdnud oma laste ja koduloomadega normaalset elurütmi leida. „On olnud paar keerulist kuud. Praegu on kõik minu toas – kaks koera, kaks hamstrit, kaks last. See on imeline. Ent tavaliselt ärkan ma üles ja üritan välja selgitada, kes koeraga õue läheb, kes hakkab pannkooke tegema ja kas keegi oma hambaid pesi.”

Näitlejannalt uuriti, kus ta end viie aasta pärast näeb, ja Jolie tõdes, et selleks ajaks on ta maja teismelisi täis. „Loodan, et seisan siis veel püsti,” naljatas ta. „Viie aasta pärast sooviksin oma lastega maailmas ringi rännata ning loodan, et nad on õnnelikud ja teevad huvitavaid asju.”

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare