Tähelepanek: kriitikud hindavad uut Wolverine’i-filmiTähelepanek: kriitikud hindavad uut Wolverine’i-filmi
"Logan" jõuab ka Eesti kinodesse 3. märtsil.Kaader Filmist

Ligi 17 aastat Wolverine’i kehastanud Hugh Jackmani jaoks on Eesti kinodes 3. märtsil linastuv „Logan” väidetavalt viimane X-meeste film. Kui see on tõsi, siis paistab, et 67. Berliini filmifestivali vastukaja põhjal võib järeldada, et näitleja lõpetab ühe oma kuulsama rolli tõesti suure pauguga.

Hugh Jackman astus esimest korda Wolverine’i rolli 2000. aastal, kui linastus esimene edukaks osutunud X-meeste koomiksite põhjal valminud superkangelasefilm „X-Mehed” (rež Bryan Singer). Sellest ajast saadik on Jackman üles astunud üheksas X-meestest rääkivad filmis ja varsti linastuv kümnes osa „Logan” peaks jääma näitleja viimaseks. Kümnest X-meeste filmist on Wolverine’il (tuntud ka kui Logan) olnud keskse tähtsusega rollid seitsmes, millest kolm räägivad üksnes Wolverine’i karakterist („X-Meeste algus: Wolverine”, „Wolverine”, „Logan”).

Kui võtta aluseks kriitikute arvustusi koondava veebilehe Rotten Tomatoes koondhinded, võib pikemalt mõtlemata järeldada, et „Logan” on kõige parema vastukaja osaliseks saanud X-meeste film.

Rotten Tomatoesi andmetel on oma arvamust avaldanud 61 kriitikut ja negatiivsed olid ainult kolm arvamust (kokku positiivne 95%).

Loe veel

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare