Trump – nartsissist, kelle peale peeglidki plahvatavad

 (24)
Liisa Kruusmägi & Janno Pikkat, kes teevad naljapiltidega särke (www.awstuff.xyz), pakuvad, mis Trumpi kõige rohkem huvitab.
Liisa Kruusmägi & Janno Pikkat, kes teevad naljapiltidega särke (www.awstuff.xyz), pakuvad, mis Trumpi kõige rohkem huvitab.Illustratsioon: AW Stuff

USA vastse presidendi Donald J. Trumpi põhjapanevamad arvamusavaldused kultuuriteemadel on seni olnud näiteks sellised: „Ma armastan Neil Youngi ja tema armastab mind! Meil on suurepärane suhe!”

Olgu, temal ei pruugi olla suurejoonelisi suhteid kultuuriga, see-eest on kultuuriinimestel, ka Eesti omadel, suhted temaga. Mõne tunni jooksul pärast valimistulemuse selgumist hakkasid peeglid plahvatama, pliiatsid ja kaamerad välkuma. Avaldame autorite loal mõned jäädvustused. Nii et siin ta on, kultuuri-Trump kolmes pildis. Kultuur

Liisa Kruusmägi & Janno Pikkat, kes teevad naljapiltidega särke (www.awstuff.xyz), pakuvad, mis Trumpi kõige rohkem huvitab. Näiteks naissoost presidentide puhul kuuleme sageli esmalt sellest, mida nad seljas kannavad, ja alles siis mõtetest ja seisukohtadest. Nüüd ehk ootab ees soostereotüüpide murdmine, kus kõigi huvides ongi parem piirduda soengu ja riietuse kajastamisega. Illustratsioon: AW Stuff
Samal teemal:

Liisa Kruusmägi & Janno Pikkat, kes teevad naljapiltidega särke (www.awstuff.xyz), pakuvad, mis Trumpi kõige rohkem huvitab. Näiteks naissoost presidentide puhul kuuleme sageli esmalt sellest, mida nad seljas kannavad, ja alles siis mõtetest ja seisukohtadest. Nüüd ehk ootab ees soostereotüüpide murdmine, kus kõigi huvides ongi parem piirduda soengu ja riietuse kajastamisega.

Foto: Kertu Moppel

Lavastaja Kertu Moppel tunnistab sotsiaalmeedias, et eilne hommik oli ilmselgelt prohvetlik: „Loodame, et seits- me aasta asemel pääseb neljaga. Kui Trumpi suhtumine naistesse peaks nüüd massidesse minema, siis on seitse aastat halba seksi kindlustatud. Grab ‚em by the pussy!”

Foto: Liisa Kaljula, instagram

New Jerseys viibiv kunstiteadlane Liisa Kaljula tõdes Instagramis, et ehkki väidetavalt soosis Google’i otsing valimistel Hillary Clintonit, soovitas see vähemasti Rutgersi ülikooli humanitaarlinnakus hääletada hoopis Pedro poolt.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare