Eluohtlik bakter nurjas Elton Johni Las Vegase tuuri

 (1)

Elton John naaseb lavale alles juunis.
Elton John naaseb lavale alles juunis.Foto: AP/SCANPIX

Lõuna-Ameerikas saadud bakteriaalne infektsioon lõi Elton Johni rivist välja. Välismeedia andmetel oli nakkus eluohtlik ja 70-aastane menulaulik oli sunnitud Las Vegases toimuma pidanud kontserdid tühistama.

Tšiilist Suurbritanniasse lennanud muusik haigestus ootamatult ja kodumaale jõudes toimetati ta kohe haiglasse. Välispressi andmetel viibis Elton John haiglas 12 päeva, millest kaks veetis intensiivravi osakonnas. Ta pääses koju möödunud laupäeval.

Ohtlikust haigusest taastumiseks tuli Elton Johnil tühistada hulk Las Vegases toimuma pidanud kontserte. Staari lähikondsed on lootusrikkad, et ta taastub täielikult. „Viimasel edukal Lõuna-Ameerika tuuril puutus Elton kokku ohtliku ja ebatavalise bakteriaalse infektsiooniga. Ta haigestus Santiagost tagasi lennates rängalt. Suurbritanniasse naastes viisid Eltoni arstid ta haiglasse, kus hakati kohe nakkust ravima. Sedalaadi nakkused on haruldased ja eluohtlikud. Õnneks suutsid Eltoni arstid selle kiirelt identifitseerida ja seda edukalt ravida. Loodetakse, et ta taastub täielikult,” teatas muusiku esindaja.

Ära jäävad 28. aprillist 6. maini Las Vegases toimuma pidanud kontserdid. Ootuste kohaselt naaseb Elton John lavale 3. juunil Inglismaal.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare