Kaamoseaeg hubaseks ja valgustatuks!


Irmeli Karja
Irmeli KarjaFoto: Hendrik Osula

Tavaliselt on november külm ja kõle sügiskuu, ent sel aastal on hingedekuu olnud mõnusalt helge. Päikest jagub – küll jaokaupa – päris mitmesse päeva. Ei hakka ülemaailmsest kliima soojenemisest praegu rääkima. On hea näha päikest sinises taevas või päikesekillukest pilve tagant piilumas. See kulub meile ära, sest teeb meele kohe rõõmsamaks.

Sügis on aeg nautida toas olemist ja see tähendab hubase valguse kohalolu. Mõnusad laternad, küünlad ja valgustid... Muidugi pole vaja õdusat olemist ainult toas, vaid ka õueruumis ja tänavatel. See sillerdav tuledesära annab soojust ja hubasust. Kodus ja õues, koolis ja tööl, maal ja linnas – igal pool.

LP Kodu veergudel saab seekord lugeda aiadisainer Merilen Mentaali soojadesse toonidesse rüütatud kodust. Sellesse majja astudes tekib ka pimedal talvel hubane ja õdus tunne. Nii peaksimegi oma kodu sügistalveks kujundama, et see pime aeg valgustatult üle elada.

Sügise ja talve juurde käivad ka kaamost mahendavad mustrid, materjalid ja värvitoonid. Neis on sügavust, naturaalsust ja pehmust. Just seda vajamegi. Soeta mõni tore ese, mis hingele, silmale ja kehale kosutust pakub. Kui sul on kodu sügiseks valmis sätitud, võid saata meile sellest pilte aadressil irmeli.karja@ekspressmeedia.ee. Jagame häid ideid!

Ja laseme valgusel ka hinges paista! 

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare