Alla Raudsepp, juriidilise näidispoomise nurkasurutud ohver

 (43)

Alla Raudsepp on advokaadibüroos otsad kokku tõmmanud ja kliendid kolleegide vahel ära jaganud, vaid tsiviilvaidlustega tegeleb ta edasi.
Alla Raudsepp on advokaadibüroos otsad kokku tõmmanud ja kliendid kolleegide vahel ära jaganud, vaid tsiviilvaidlustega tegeleb ta edasi.Foto: Priit Simson

Kuidas kolme aastaga kõik kaotada ehk lugu naisest, kes 20 aastat töötas nõutud advokaadina, kes kasvatab üksi teismelisi kaksikuid ning kellelt Eesti kohtusüsteem võttis töö ja sissetuleku.

Alla Raudsepp oli 20 aastat Pärnus Rüütli tänaval asuva advokaadibüroo Oberg & Partnerid advokaat. Tema töökoormus oli suur: kabineti ukse taga lookles järjekord inimestest, kes soovisid tema jutule pääseda. Kolm aastat tagasi imbusid ajakirjandusse uudised sellest, kuidas Lääne prefektuur süüdistab sedasama nõutud advokaati ühe narkokuriteo tunnistaja valeütlustele kihutamises. Nüüdseks on Alla Raudsepp läbi käinud kolmeaastase kohtukadalipu. Teda on õigeks mõistetud, seejärel süüdi tunnistatud, siis taas õigeks mõistetud, veel kord süüdi tunnistatud ning süü ka riigikohtus kinnitatud. Kaks kuud tagasi heideti ta suurte vaidluste ja eriarvamuste saatel Eesti advokatuurist välja.

Edasi lugemiseks logi sisse, telli digipakett või osta artikkel
0,59 € Osta artikkel
Tutvu maksevõimalustega >>
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare