Investor Jaak Roosaare: perefirma on ideaalne võimalus lähedastega aega veeta

 (19)

Haltuura on moodsamalt öeldes hobitöö, ütleb Jaak Roosaare.
Haltuura on moodsamalt öeldes hobitöö, ütleb Jaak Roosaare.Ilmar Saabas

Rahahariduse oma südameasjaks võtnud Jaak Roosaarele meeldib mõte, et kui kooli tulles saab laps pihku aabitsa, siis koolist lahkudes finantsaabitsa.

Rahahariduse oma südameasjaks võtnud Roosaarele meeldib mõte, et kui kooli tulles saab laps pihku aabitsa, siis koolist lahkudes finantsaabitsa.

Kaks täiskasvanutele ja ühe koolilastele mõeldud “Rikkaks saamise õpiku” kirjutanud investor Jaak Roosaare (34) otsustas rikkaks ehk rahaliselt vabaks saada juba lapsena, kui vanemate pidev raha pärast muretsemine oli teda hullupööra ära tüüdanud. Olles rahalise vabaduse saavutanud, käib ta nüüd ise mööda koole, harib tänaseid rahapuudusest ära tüüdatud lapsi ja õpetab ka täiskasvanutele, et kuigi investeerimisest räägitakse praegu palju, ei maksa siiski üle mõelda. Alustamine pole ulme, vaid kättevõtmise asi.

Investeerimisest on viimasel ajal palju juttu, aga kas praegu on investeerimisbuum?

Meediast jääb mulje, et on, aga inimeste jaoks tänaval - nende jaoks seda ei ole. Üks mu tuttav müüb kaubanduskeskustes pensionifonde ja ta rääkis, et keskmine inimene, eriti Tallinnast väljaspool ei usalda midagi ega kedagi. Ei ole seda, et kõik hullult investeerida tahaks. On pigem see, et sinu pension on sinu lapsed ja paljudel on üldse eesmärk enne 60. eluaastat ära surra.

Edasi lugemiseks logi sisse, telli digipakett või osta artikkel
0.59 € Osta artikkel
Tutvu maksevõimalustega >>
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare