Laskesuusatajaid Roland Lessingut (36) ja Indrek Tobrelutsu (38) on aastaid saatnud kriitikute kraaksatused, et mingu juba pensionile. Aga milleks, kui sport meeldib, tulemused paranevad ja noored koondisest välja ei puksi? Kontiolahti MM-il 15. koha saanud ja ühisstardiga sõitu pääsenud Lessing tõestas, et on nagu vein, mis läheb aastatega paremaks. Jätka, Roland, see pole veel lagi!

• Kaks eri tüüpi Balti ketti

Mis on ühist eestlaste käekäigul võrkpalli ja korvpalli Balti liigas? Mitte midagi. Võrkpallurid on ühisliigat, kust leedulased on kahjuks kadunud, kaheksa aastat täielikult valitsenud. Korvpalli Balti liiga on tasemelt mõistagi kõvem, sest Leedu on maailmas kandev jõud. Meie suured Kalev ja Rock on kumbki korra tulnud kolmandaks. Tahaks rohkem, eriti viimastel aastatel, kui Leedu ja Läti tippklubid ei osale. Muudes tugevates liigades mängida on vaja, aga spordisõber soovib lõputu karastumise kõrval näha ka triumfi. Kas või üks kord. Paraku on ka tänavu lootus sisuliselt kustunud: Kalev langes veerandfinaalis, Rock kaotas poolfinaali avakohtumise Ventspilsile 25 silmaga.
Võidukas Tartu Bigbanki võrkpallimeeskond

• Eesti vs. Pahapill

Kergejõustiku sise-EM-il esinenud koondist nuutida pole mõtet, suuresti amatööridest koosnenud tiimi puhul polnudki erilisi ootusi. Täielik põruja oli sprinter Marek Niit, õnnestujad finaali jõudnud kaugushüppaja Rain Kask ja 800 meetris isiklikku marki parandanud Raimond Valler. Aga konteksti võib koondise panna küll. Kui palju edestasid sprinter Richard Pulst, Kask, kuulitõukaja Kristo Galeta ja teivashüppaja Veiko Kriisk kambakesi mitmevõistleja Mikk Pahapilli Torino sise-EM-i kuldse seitsmevõistluse graafiku nelja ala? Kui võtta aluseks Kase eelvõistluse hüpe (7.82), siis 190 silmaga, kui finaalsooritus (7.24), siis kõigest 46 punktiga.