Püsi peonädalavahetusel Delfi seltsis!


Püsi peonädalavahetusel Delfi seltsis!
Hendrik Osula

Alanud pikal nädalavahetusel, mis päädib esmaspäeval Eesti taasiseseisvuspäeva üritustega, vahendab Delfi peosündmusi nii otseülekande, -blogi kui ka fotode, videote ja intervjuude vahendusel.

20. augustil kell 17 näitab Delfi TV otsepildis presidendi vastuvõtu külaliste saabumist Kadrioru roosiaeda. Samalt ürituselt vahendavad kogu õhtu fotosid, videoid, kommentaare ja melu nii fotograafid, Delfi uudistereporter kui ka Kroonika meelelahutusajakirjanikud ja Anne & Stiili moeeksperdid. Delfi ja Eesti Päevalehe arvamusrubriigis analüüsitakse president Kersti Kaljulaidi peokõnet.

Varem samal päeval toob Argo Ideon lugejateni muljed „20. augusti klubi” koosolekult Toompealt. Delfi vahendab 19. augustil otseblogis, fotodes ja videos lauluväljakul toimuva, Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva aastale pühendatud üheslaulmise „Laulu võim” ja järelkontserdi „Sajandi sumin” melu.

Nädalavahetus on Delfi portaalis ka muidu kirev. Nädalavahetusel jätkub Saksamaa MM-ralli, laupäeval lõpeb Weekendi festival, pühapäeval külastab Eestit Rootsi kroonprintsess Victoria ja Pärnus astub võistlustulle värske Euroopa meistrivõistluste pronksimees, odaviskaja Magnus Kirt.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare