Lubadused liistule

Ära lase endale mütsi silmini vedada, muugi lubadused lahti!
Lubaja positsiooni järgi erakonnas saab otsustada, milliseid lubadusi tõe pähe võtta ja millised pärast valimisi koos valimisireklaamiga prügikasti lendavad.
Outdoor_990x400_uus.indd
Reformierakond sai küll valijatelt mandaadi, aga eesmärk on ikka määratult kaugel. Põhjus: lubadust polegi võimalik täita.
6MM23SEP06M48.jpg
Toomas Hendrik Ilves pidas 2006. aastal presidendivalimiste eelsel kontserdil rahvale kõnet. Presidendiks valiti ta toona valimiskogus, kuid sellele eelnes mitu suurt toetusüritust nii talle kui ka vastaskandidaat Arnold Rüütlile. Keskerakond arvab, et emotsionaalse rolli tõttu võiks presidenti validagi rahvas.
6RS06MAR07Z9.jpg
2007. aastal käis IRL-i peasekretär Margus Tsahkna koalitsiooniläbirääkimistel oma sülearvutiga, põhikoolilastele neid koos Jaak Aaviksoo ja Mart Laariga välja rääkida siiski ei õnnestunud.
KESKERAKOND
Edgar Savisaar tõmbas Keskerakonna 2007. aasta jaanuaris peetud valimiskonverentsil avalikus sektoris 25 000-kroonist palka lubades kübarast jänese, riivates sellega reformierakondlasi. „Reformierakond on öelnud, et meditsiinitöötajate palga tõstmine on nagu mustkunstitrikk. Mis nad hoiavad jänest kübaras ja ainult räägivad sellest, jänes on vaja kübarast välja tõmmata,” teatas ta. *Erakond läks valimistele seitsme lubadusega, 25 000-kroonine palk oli neist esimene.