"7 vaprat” sillutab tee kuulsusele?

 (1)
"7 vaprat” sillutab tee kuulsusele?
----

Kas populaarses muusikasaates "7 vaprat" on kõigil võrdsed võimalused või on mõni võrdsetest võrdsem?

Pärast sarnaste tabelisaadete "Uus viis" (TV1) ja "Tabelimats" (Kanal 2) ekraanidelt kadumist on "7 vaprat" tundmatute esinejate jaoks parimaks võimaluseks oma lugudega kuulsaks saada.

Suuresti on "7 vaprale" kuulsuse eest tänu võlgu ansamblid Ummamuudu ("Kõnõtraat"), The Tuberkuloited ("Lilleke rohus"), Noisy Nation ("Shake da Body"), Code One ("On küll hilja"), Maie Parrik ja Operatsioon Õ ("Viies ratas") jt. Viimase aja tegijatest on Kirsti Timmerit populaarsuse eest tänanud ansambel Claire's Birthday ("Venus").

Väidetavalt vaatavad "7 vaprat" ka klubide, kõrtsude, pidude, kontsertide ja suvetuuride programmide koostajad, kes näevad kerge vaevaga ära, kes rahvale meeldib, et neid siis esinema kutsuda. Muusikamänedzher Aarne Valmis: "Justament on öelnud, et kui oled "7 vapras" esinenud, siis saad mõne keikka (esinemise – toim) juurde."

Tuntumad artistid pöörduvad "7 vaprasse" (ETV), kui uut materjali on ilmumas.

Loost, mis on mitu nädalat olnud "7 vapra" tabelis esikohal, tuleb suure tõenäosusega hitt. Valmise sõnul on tegemist saate jaoks "superhea ajaga, sest noorem publik on kõik kodus."

Tarmo TUULE

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare