Ans.Anduri kolmas plaat ilmub 1. aprillil


Eestikeelse kitarripopi - või peaks ütlema alternatiivkitarripopi? - üks tunnusbände Ans.Andur on oma kolmanda plaadi valmis saanud. Album „Kiletron“ ilmub 1. aprillil. Tegemist pole naljaga.

„Plaati tegime Paides ja Koordi külas. Päris kaua aega läks, pea poolteist aastat. Juhti meil ei olnud, seega see nii kaua venis. Kui aega oli, siis tegime. Muidugi pidime vahepeal üksteisele pinda ka käima, et teeme ja teeme,“ ütles ansambli trummar Madis „Lokk“ Kirss Melu.ee’le.

Plaadile pani Ans.Andur kaksteist uut lugu. Kirsi sõnul salvestati üks lugu rohkem: „Kolmeteistkümnes läheb arvatavasti ühele teisele kettale, ma ei hakka siin midagi ära ütlema veel, aga seda saab kuulda!“

Trummari kinnitusel on bänd plaadiga rahul, sest aega selle tegemiseks oli kuhjaga ning midagi selle puudumise tõttu ülejala teha ei tulnud.

Järgmise kontserdi annab Ans.Andur 28. märtsil Tallinnas Von Krahlis Tallinn Music Weeki Hea Uus Heli Festivali peol. Albumi „Kiletron“ esitluskontserdid toimuvad 3. aprillil Tallinnas klubis Tapper ja 4. aprillil Tartus Genialistide klubis. Mõlemal kontserdil teevad kaasa ka Öäk ja Popidiot.

Ans.Andur@MySpaceJäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare