Chalice'i neljas kauamängiv "Superv6imed" ilmub esmaspäeval


Menuräppari uuel laserkettal on neliteist laulu, mis peegeldavad tema mõtteid ja tundeid Eesti elust 2008ndal aastal läbi hoogsa sündipopi, küberpungi, triviaalse räppmuusika, Bollywoodi tantsumuusika, neofolgi, funki, souli ja veel kurat teab mille.

Traditsiooniliselt on kogu muusika kirjutanud ja lindistanud Chalice ise oma kodustuudios "Stereo" ja nagu ikka erineb uus album oma eelkäijatest. "...praegu tundub, et see on minu kõige tsaliisilikum album siiamaani," arvab Jarek "Chalice" Kasar ise "Superv6imetest". Stiililiselt kireval albumil teevad külalisesinejatena kaasa võluv Lenna Kuurmaa ja võlur Rein Pakk.

Jarek Kasar alustas küll peamiselt räpparina, kuid tema muusikalised rännakud segavad elektrooniliste ja sageli eklektiliste kompositsioonidena  musitseerimistraditsioone üle maailma, alates Aafrika rahvamuusikast kuni Eesti 60ndate biitmuusikani välja.
Varem on Chalice avaldanud kolm edukat albumit "Ühendatud Inimesed" (2003,Umblu),  "Süsteemsüsteem" (2005,Umblu), "Taevas ja perse" (2007, Umblu)

Plaadi esitluskontserdid lükkab Jarek aga sujuvalt järgmise aasta jaanuari: "...siis on hüsteeriline jõulumunks lontis ja inimesed ehk juba uue plaadiga jõudnud natukene harjuda ka..."


Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare