Jan Uuspõllu kehastatud Zorro kaob “Wremjast”

 (13)
Jan Uuspõllu kehastatud Zorro kaob “Wremjast”
----

Menukas telesaates “Wremja” Zorrot mänginud Jan Uuspõld sügisest seal kaasa ei tee, kuid juba esimeses osas saabub Venemaalt Zorro vend Timur, keda hakkab kehastama Rednar Annus, kirjutab SL Õhtuleht.

“Tema mõtteviis ja vaated elule on Zorro omadega üsna sarnased,” lubab Kanal 2 programmidirektor Olle Mirme.

“Mul tuleb vedada veel mitut rolli. Nad ei kasuta kuigi suurt näitlejate koosseisu ja tegelasi on päris palju. No mis me oleme juba ära filminud? Timur, tema on siis see Zorro vend. Kust ta järsku välja ilmub? No eks ta Moskva rongiga tuleb. Esimeses saates on kohe näha, mis ja kuidas. Seal ta ise seletab, kuidas ta järsku siia sattu,” räägib Rednar Annus.

Milline Timur täpselt välja nägema hakkab, ei taha Annus veel öelda. “Mäletate, kaheksakümnendate lõpus olid need...svartsud, no selline rahvas, kel põhiline, et kõik oleks mugav, umbes selline on ka Timur.” Annuse sõnul pole tal Timurit keeruline kehastada.

Veel võtab ta üle Uuspõllu mängitud Mardi naise Maie osa. “Üks rullnokkadest peaks mulle ka jääma ja üks rullnoka pruut, Birgit.”

“Vähemalt hooaja alguses Zorro ehk Jan Uuspõld kaasa lüüa ei saa. Aga pole võimatu, et ta kunagi hiljem naaseb,” loodab Olle Mirme. Uuspõld lahkub, kuna mängib vendadest Voitkadest vändatavas mängufilmis.

Saade läheb senisest viis minutit pikemaks. Esimene “Wremja” koos Zorro venna Timuriga on eetris 7. septembril.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare