17.07.2008, 18:43
melu.ee peokalender
Lisaks festivaliderohkele nädalavahetusele pakub vihmase Eestimaa muusikamaastik elamusi ka siseruumide eeslistajatele.
Neljapäev, 17. juuli
Plink Plonk preparty
Von Krahlis
Esinevad Dahling (EST), Miami Scissors (RUS) ja Junk Riot (EST)
Pilet 75/100
Bashment
Pärnu Beach Clubis
Bashment Kingz Sound:
RINGO
TARRVI
J.O.C.
Maailmamuusika
Tartu Trehvis (Narva mnt 25)
Esineb Don Erikson & Daysleeper
Tasuta
Neljapäev with Lazers
Tartus klubis Maailm
Esinevad Dj mowka (triple jump) ja snatchandrun djs
Tasuta
Jus´ Fine
Privés
Esineb legendaarne Jumping Jack Frost
DJ Ruffstuff ja MC Fun
Dzheimz ja Mark Salvin
Pilet:
150
Flyer:
100
Family:
75
Reede, 18. juuli
Rock Ramp
18. - 19. juuli
Viljandi lossimägedes
Esinevad Kosmikud, Winny Puhh, Blacky, Kolumbus Kris, JMKE, Taak, Psychoterror,
Rockhouse, Seeme, Kulo, Reside 72, Obikas, Pööloy Gläänz, Plekksaapad, Pilvikud,
Faasinihe, Börte, Nirvana Jam
Pilet 75–200 krooni
Positivus AB
18. - 19. juuli
Salacgrīvas (mõned kilomeetrid Iklast Riia poole mere ääres)
Esinevad Fatboy Slim (Inglismaa), Manic Street Preachers (Inglismaa), Travis (Inglismaa),
Timo Maas (Saksamaa), Inokentjs Marpls (Läti), Mona De Bo (Läti) jpt
Pilet 620–740 krooni
Amme Rock X
18. - 19. juuli
Tartu vallas Vasula külas Amme jõe ääres
Esinevad Mannhai (Soome), Havanna Black (Soome), Sonic Roots (Soome), Barbe-Q-Barbies
(Soome), Kolumbus Kris, HND, Helena Nova, Smõuk, Melmac, Cramp, Stone Crew,
Chick'n'Band, James Graff ja Kissi tribüütbänd Tiss
Tasuta
"Päris hea!" ehk Plink Plongi soojendus
Tartus Genialistide Klubis
Esinevad Phlox ja Tartu Popi ja Roki Instituut
Plaate mängivad Al Flanelli, Jaan Pehk, Huns ja Liiviste
Pilet 50
Hauss Tartus enne indiet
Tartus Trehvis
Kreck, Ott Kelpman, Jüri Lotman ja Kristjan Gabral
Pilet 50/75
Mutant Disco
Von Krahlis
Esineb Mustad Noodid ehk Tallinn73 ja Stengun koos vokalistiga
Djd Rhythm Doctor, Raul Saaremets ja Siim Nestor
Pilet 125/175
Bacardy Bashment
Pärnus Sunsetis
Bashment Kingz Sound
RINGO
TARRVI
J.O.C.
+
Fire Pon Ice
PLOOKIE
Pilet 150
Laupäev, 19. juuli
Plink Plonk
Tartu lauluväljakul alates kell 12
Esinevad Mono (Jaapan), Eveline (Itaalia), Scandinavian Music Group (Soome) I Love You
Baby (Rootsi), Miami Scissors (Venemaa), Cloudspeak, Junk Riot, Öäk, Don Raul
& His Lawyers, Pastacas, Smõuk. Ööklubis Köök ja Estraadiraadio, DJ-d Aivar
Tõnso ja Ivari Põllu. Lisaks on veel
ska-skin
-telk, kus astuvad üles Aimar
Ventsel, Paul Emmet ja legendaarne skinnide fotograaf Gavin Watson, kelle
fotonäitus on telgis ka üleval.
Pilet 300
DUB:BUG Eesti Dubstep Mässif!
Von Krahlis
GEE (Def Räädu, ÜKG)
SIEGE KRU - SLIN b2b DESERTION + support by QUARAH
JOOSEP REIMETS (Dubstep.ee)
ITOK ELEMENT (Sector Dub)
Pilet 75
Sublime
Protest (Mere pst 6a, Tallinn)
Esinevad Stare, Bladetone, Ekvaliza, Marcus, Moral Fibre ja Slammin
Pilet 49/69
Lindalevi
Antslas Boose järve ääres
Esinevad Sisters By Mistake (Tartu), Drunken Pillow (Vana-Koiola), Paha Polly (Võru), Sky
Rock (Abja), Ruhnu Karu (Antsla), Analysis (Võru), Päris Anni (Tallinn)
Pilet 100
Acidia 4 - Crwn thy Demonzr
Depeche Mode baaris (Nunne tn 4, Tallinn)
DJd Schweinehund (aka Irma Grese), Shiftwind, n.F., Deathfuck, Skiso, Speakerqueen
Pilet 60/75
Pühapäev, 20. juuli
Metallica
Riias Skonto staadionil
Soojendavad The Sword aj Down
Pilet 620 / 815 / 990 / 1235 / 1725
Che Rock
Pärnu Avatud Noortekeskuses Che
Esinevad Defrage, Craptastic, B2H, Joseph Inch, Wannapeez ja clinic-x
Pilet 40
Väljamõeldud lood
Haapsalu piiskopilinnuses kell 21
Esinevad Dagö, Chalice ja Lenna Kuurmaa
Pilet 125/150