Reede, 24. oktoober:
- Tallinn, Kultuurikatel (Põhja pst 27a)
Vennaskond, Chungin & The Strap-On Faggots, Fish On Fire, Ultramelanhool, Dirty Diana ja Vennaskonna filmid.
Uksed kell 18.00, bändid kell 19:00, pilet 100/150
- Tallinn, Juuksur (Vaimu 1)
Hi-fi/Lo-fi
ÖÄK ja Mosaiik, DJ`d Mihkel Roosberg ja Nalla
Uksed kell 20.00, pilet: 75
- Tallinn, LoveSexMoney (Tatari 1)
Krill! Hectic (Kanada), Master Of The Creatures, DJ'd Aivar Tõnso, Ma ja Chill
Uksed kell 20.00, pilet 75/100/125
- Tallinn, Bikers Pub (Ülase 11)
Eimel Kaljulaid Band, Rockcrime, Monstera, Smashed Nail Sister, DJ Pisspunk
Uksed kell 20.00, pilet 100
- Tartu, Genialistide klubi (Magasini 5)
Atom Om: Jayetal, Andres Lõo, DJ'd Kaido Kirikmäe, Jancek ja VJ Okeiko
Uksed kell 22.00, pilet 100
- Tallinn, Rockstars (Tatari 6)
Fridays Deal ja East Trading Wang
Uksed kell 20.00, pilet 100
- Viljandi, kino Rubiin (Jakobsoni kuju taga)
Ketaspidur, Reside72, Still Haunts Me
Algus 19.00, pilet 50
- Tallinn, Protest (Mere pst. 6a)
DJ'd Motherknowsbest (Hang the DJ), Nygma, Peinka, Ruuster, H.
Uksed 23.00, pilet 60
- Tallinn, Von Krahli baar (Rataskaevu 10/12)
JazzItUp ja Jazz Lessons:
Didier (FIN), Aimar Ventsel aka Pickney Tiger (Spets northern soul sett), Erkki & Snafu, Orav
Uksed 22.00, pilet 75/125
- Tallinn, Urban House (Ahtri 10)
Hip Hop Holiday: Noizmakaz live, DJ-d Paul Oja, Lauri Täht ja Maxzy
Uksed 23.00, pilet 100/125
Laupäev, 25. oktoober
- Tartu, Genialistide klubi (Magasini 5)
JazzItUp ja Jazz Lessons: Didier (FIN), Tristan Priimägi, Erkki & Snafu, Orav
Uksed 22.00, pilet 70/60
- Tallinn, Rock Café (Tartu mnt 80D)
Fork (FIN)
Uksed 21, pilet alates 195
- Tallinn, LoveSexMoney (Tatari 1)
Zeitheist!: Joker ja MC Nomad (UK), Raul Saaremets (R2), Aedla (Laks Fm), Joosep (Kajatuba), Kalvik (Lejal Genes)
Uksed 22.00, pilet 75/100/125
- Tallinn, Von Krahli baar (Rataskaevu 10/12)
Atmos: Robert Manos (NYC), Nemos (EST), Primefunka ja Mark Slavin
Uksed 22.00, pilet 50/100
- Tallinn, rokiklubi Tapper (Pärnu mnt 158G)
No-Big-Silence ja DJ-d Taff ja Bonne Pedigreest
Uksed 21, pilet 125
- Tallinn, Urban House (Ahtri 10)
Hiphop.ee sünnipäev: Ill Insanity (The X-Ecutioners) (USA), DJ-d Critikal, Paul Oja ja Quest
Uksed 23.00, pilet 125/150
- Tartu, Rock & Roll (Tiigi 76A)
Dubspets: Dubspets Live Dj Kashel, Maestro Sharapov, Squt, Rajoonikomitee Live, Dj Kilgas, Dj Ghost 32
Uksed 21.00, pilet 25/50/75
- Pärnu, Mai keskuse Rockiklubi (Papiniidu 50)
Ainus seadus 10: Ainus Seadus, Stand Before, Kukeprotest
Uksed 18.00, pilet 50
- Tallinn, Rockstar's (Tatari 6)
Tallinna tuum: Taak, Talbot, Hukkunud Hinged
Uksed 21.00, pilet 100