Priisle turu läheduses kipuvad turumüüjate kaubikud süttima


Priisle turu läheduses kipuvad turumüüjate kaubikud süttima
Priisle turgFoto: Ilmar Saabas

Nädalavahetusel süttis Lasnamäel Vormsi tänaval kahel õhtul järjest sama kaubik, teisel õhtul ei õnnestunud seda enam tulest päästa, auto põles maha. Tegu on turul kaupade müügiga tegelevate ettevõtjate varaga, kes kahtlustavad konkurentide kurja kätt.

Prokuratuur asus kaubiku süttimise asjaolusid uurima. „21.11.2011 toimunud põlengu osas alustati kriminaalmenetlus karistusseadustiku paragrahvi alusel, mis käsitleb asja rikkumist ja hävitamist. Samuti on sama sõiduk põlenud varem (20.11.2011), mille osas on samuti alustatud kriminaalmenetlust sama paragrahvi alusel,“ ütles Delfile Põhja ringkonnaprokuratuuri pressiesindja Maria-Elisa Tuulik.

Samas piirkonnas on varemgi autodel rehve läbi torgatud ning neid süüdata üritatud. Näiteks süttis tänavanurga kaugusel Läänemere teel 8. novembri öösel samuti köögivilju täis lastitud kaubik. Selle juhtumi osas kriminaalmenetlust ei alustatud.

Seda, kas tegu võib tõesti olla konkurente kimbutavate ärimeeste mustade tegudega, prokuratuur ei kommenteeri. „Kuritegude toimepanemise asjaolud selgitatakse välja kriminaalmenetluses,“ ütles Maria-Elisa Tuulik.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare