Eesti avas aukonsulaadi Gran Canarial


Eesti avas aukonsulaadi Gran Canarial
Eesti aukonsul Gran Canarial Sergio Pedro Tadeo BenitezVälisministeerium

Reedel, 25. veebruaril avas Eesti suursaadik Hispaanias Toomas Kahur Eesti aukonsulaadi Hispaanias, Kanaari saarestiku administratiivkeskuses Gran Canarial Telde linnas. Eesti uus aukonsul on Sergio Pedro Tadeo Benitez.

Eesti suursaadik Toomas Kahur ütles aukonsulaadi avamisel, et uus aukonsul saab olla abiks senisest veelgi tihedamate sidemete loomisel Eesti ja Kanaari saarte turismiettevõtluse vahel. „Kanaari saared on väga populaarne rannaturismi sihtkoht Eesti elanike seas. Igal aastal külastab rohkelt reisijaid Eestist ning seega on Gran Canarial Eesti aukonsulaadi avamine vajalik samm.  Aukonsul saab vajadusel lisaks kultuuri- ja majandussidemete tihendamisele osutada konsulaarabi hätta sattunud reisijatele,“ ütles suursaadik Kahur.

Aukonsul Sergio Pedro Tadeo Benitezi konsulaarpiirkond on Kanaari saared. Aukonsulaat asub aadressil: C/ Argentina 21, 35200 Telde, Las Palmas de Gran Canaria, Hispaania. Aukonsuliga on võimalik ühendust saada telefonil +34 928 703 725 ning faksi saata +34 928 690 237 või e-kirja saata aadressil stadeo@simahtel.com.

Sergio Pedro Tadeo Benitez on sündinud 1962. aastal. Tadeo on aktiivne ettevõtja, kes tegeleb majutus- ja toitlustusteenust osutavas ettevõtluses vajalike tarvikute kaubanduse, toitlustamise ning tugiteenuste pakkumisega hotellidele ja toitlustusettevõtetele. Ettevõtjana kuulub Benitez Kanaaride Tööstuskaubanduskoja liikmeskonda ja osaleb aktiivselt mitmete saare majanduselu korraldamise ja edendamise valdkondades.

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare