Haiglas suri Petroskoi lennuõnnetuse üle elanud 9-aastane poiss

 (1)
Haiglas suri Petroskoi lennuõnnetuse üle elanud 9-aastane poiss
Lennuõnnetus KarjalasReuters

Ööl vastu teisipäeva Karjalas toimunud lennuõnnetuse ohvrite arv on tõusnud 45-ni. Itar-Tassi teatel suri Petroskoi haiglas mitmetesse lennuki allakukkumisel saadud vigastustesse üheksa-aastane poiss.

45. hukkunu isik pole veel ametlikult tuvastatud. Arstide sõnul jõudis ta öelda oma nimeks Anton, kuid kaotas siis teadvuse ja enam üles ei ärganud. Lennuõnnetuses jäi ellu ka tema 14-aastane õde Anastassija, kes on ravil Moskvas, kuhu viidi viis kannatadasaanut, kelle seisundit kirjeldatakse kui stabiilset, vahendab Lenta.ru.

Hukkunutest seitsme isikud on tuvastatud. Hukkunute hulgas on tuntud jalgpallikohtunik Vladimir Pettai ja viis tuumaenergeetikaettevõtete esindajat.

RusAiri reisilennuk Tu-134, mis lendas Moskvast Petroskoisse, kaldus halbades ilmastikuoludes maandumisel kursilt kõrvale, mille peale andsid lennujuhid käsu uuele ringile minna. Lennuk kukkus aga maapinnale ja purunes tükkideks. Asepeaminister Sergei Ivanovi sõnul oli lennuõnnetuse põhjus piloodi viga, millele aitasid kaasa halvad ilmaolud.

www.delfi.ee

Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare