Kas Trump on piisavalt hull, et peatada Putin?

 (41)

Kuulus Leonid Brežnevi ja Erich Honeckeri suudlusstseen on Vilniuses tänavakunstniku abiga uued osalised saanud. Putini ja Trumpi vahel nii palava armastuse süttimist on siiski raske uskuda, sest kaks kõva kivi tavaliselt head jahu ei jahvata.
Kuulus Leonid Brežnevi ja Erich Honeckeri suudlusstseen on Vilniuses tänavakunstniku abiga uued osalised saanud. Putini ja Trumpi vahel nii palava armastuse süttimist on siiski raske uskuda, sest kaks kõva kivi tavaliselt head jahu ei jahvata.Foto: AFP/SCANPIX

Ettearvamatu juhi pääsemine maailma võimsaima riigi etteotsa on ilmselgelt ebamugav ka Putinile.

„Me kõndisime rannal pärast pikka päeva kõnesid kirjutades,” meenutab Richard Nixoni poliitikanõunik H. R. Haldeman oma memuaarides, mis avaldati pärast ta surma. „Ta ütles mulle: „Ma nimetaksin seda „hullu mehe teooriaks”, Bob. Ma tahan, et põhjavietnamlased usuksid, et ma olen jõudnud punkti, kus olen sõja lõpetamiseks kõigeks valmis. Saadame neile vaikselt sõnumi, et jumal küll, te teate, et Nixoni kinnisidee on kommunism. Me ei suuda teda peatada, kui ta on vihane ja tal on käsi tuumanupul. Pärast seda on Ho Chi Minh kahe päeva pärast Pariisis ja palub rahu.”
Edasi lugemiseks logi sisse, telli digipakett või osta artikkel
0,59 € Osta artikkel
Tutvu maksevõimalustega >>
Jäta kommentaar
või kommenteeri anonüümselt
Postitades kommentaari nõustud reeglitega
Loe kommentaare Loe kommentaare