- Top lood
- Viimased
Elin Kard: kunstnikele on omane vaesusega kohaneda, kuid olukord läheb päev-päevalt keerulisemaks (118)
Kunstnike liidu juhi sõnul on viimane aasta olnud kunstnike jaoks väga raske, koostöös Kuku klubiga on avatud supiköögid nii Vabaduse väljaku klubis kui ka Arsi sööklas.
Kunstnike liit pakub Kuku klubis ja Arsi kunstikeskuses oma liikmetele tasuta suppi.
Kaleste riigimetsa tuleb käsitleda puhkemetsana ja seda uuendades ei tohi kasutada lageraie meetodit, arvavad kohalikud.
PÄEVA TEEMA | Martti Kalda: India humanitaarkatastroofi ootuses - kokku võib variseda kogu riik (34)
Kui vaadata India praegust koroonastatistikat, siis pole olukord sugugi hull. Kuid viiruse piiramatu leviku puhul ootab kuu-pooleteise pärast ees häving.
FAKTIKONTROLL | Kas Kaja Kallasel on õigus, et metsa majandamine aitab vähendada CO2 eraldumist? (69)
Täna kontrollime peaminister Kaja Kallase väidet, justkui vähendaks metsaraie mädanevast puidust tingitud CO2 eraldumist.
Me ei tohiks sellist kahjulikku valikukontstruktsiooni küsimusi esitamata alla neelata.
Riiklik terrorism teise maa territooriumil on sõjakuulutusest vaid ühe astme võrra allpool.
Lühem töönädal ja kolm puhkepäeva parandavad töötaja tervist sellisel määral, et võimaldavad olla töötajal tööturul kauem.
Aeg ajalt tõuseb avalikkuses küsimus, miks on Eestis poliitika ja ühiskonnaelu temaatiliste raadiosaadete juhtide hulgas ebaproportsionaalselt palju mehi.
Eerik-Niiles Kross: Euroopal on viimane aeg vahetada Venemaaga suheldes käiku, sest nad on peaaegu iga riigi vastu läbi viinud salajase operatsiooni (238)
1939. aasta augustis koondas Hitler vägesid Poola piirile. Berliin oli kuid süüdistanud Poolat etnilises puhastuses sealsete sakslaste vastu. Poola kaalus täiemahulise mobilisatsio...
Tellijale
FAKTIKONTROLL | Kas Kaja Kallasel on õigus, et metsa majandamine aitab vähendada CO2 eraldumist? (69)
Täna kontrollime peaminister Kaja Kallase väidet, justkui vähendaks metsaraie mädanevast puidust tingitud CO2 eraldumist.
Kontrollime Isamaa auesimehe Tunne Kelami väidet, nagu oleks Isamaa vanim erakond Eestis.
FAKTIKONTROLL | Kas Kaja Kallasel on õigus, et koroonapiiranguid leevendas eelmine valitsus? (479) 173
Eesti Päevalehe, Delfi ja Eesti Väitlusseltsi koostöös ilmuvas Faktikontrolli sarjas kontrollitakse seekord, kas vastab tõele Kaja Kallase väide, et Jüri Ratase valitsus leevendas 15. jaanuaril COVID-19 viiruse leviku tõkestamiseks mõeldud meetmeid.

















