Teda on nimetatud ikooniks, fenomeniks, uue generatsiooni Anne Veskiks. Alati särav Synne Valtri (38) ei jäta ühegi eestlase südant külmaks. Rahvabändis Patune Pool tähelennu teinud lauljal on praeguseks juba kaks aastat omanimeline bänd.

Suveperiood tuleb Synne jaoks töine, hingetõmbeks jääb ainult paar vaba nädalavahetust. Intervjuu on tehtud mõni tund enne järjekordset esinemist Põhja-Eesti suurimal jaanitulel Kosel. Kuumakraadide lõõmas rääkisime Synnega muusikukarjäärist, imagost ja sellest, milline inimene on ta väljaspool lavalaudu.

"Enese eest hoolitsemine käib minu igapäevarituaalide sekka. Ma ei ole kindlasti naine, kes kannab ainult linaseid riideid ega meigi ennast. Sellest on vist kõik aru saanud.

Saan suhteliselt palju kirju, et mu huuled ja põsed on üle süstitud. Mulle arusaamatutel põhjustel huvitab see üllatavalt paljusid, seega – kõigile teadmiseks – ei, meditsiin ei ole minu nägu kujundanud. Üks õelamaid kommentaare tuli esimese vaktsineerimislaine ajal: öeldi, et olen kõik vaktsiinid endale näkku teinud. Tol ajal pani küll mõtlema, mis sunnib ligi 50-aastast naisterahvast võõrale inimesele sellist kirja kirjutama."