Nordica juhi Hannes Saarpuu sõnul on liinide sulgemine toonud kaasa märkimisväärse majandusliku efekti. Foto: Kert Saarma

Nordica on viidanud, et teil on plaan omandada 49% LOT-i osalus tütarfirmas Regional Jet, mis käitab lende. Kas selle plaaniga on edasiminekuid?

Oleme seisukohal, et Regional Jet areneva ettevõttena kiiresti areneval turul vajab lähiaastatel edasiseks kasvuks lisainvesteeringuid.

Oleme Regional Jeti kaasomanikuga arutanud alternatiive, kuidas ettevõtte edasist arengut optimaalselt toetada. Regional Jeti osaluse väljaostmine LOT-ilt on üks võimalustest.

Ma tunnistan, et meie jaoks on see tõesti probleem, et Poola partneritel on aja jooksul olnud väga erinevaid arvamusi, kuidas ettevõttega edasi minema peaks. Küsimus on, kas nad on huvitatud investeerimisest või müügist. Niisiis ootame neilt konkreetsemaid seisukohavõtte ja alles siis saame detailsemalt edasi rääkida. Kõik see ei tähenda, et me omavahel ei suhtleks. Meie suhtlus on tihe, aga ootaks neilt selgemaid seisukohtasid, muidu on ka meil raske oma tegevust planeerida.

Avalehele
0 Kommentaari
Loe veel: