Kolmapäeval peeti viimased kohtumised A-, E- ja F-alagrupis.

A-alagrupis sai grupi võitnud Serbia viimases voorus 3:0 (27; 15; 17) võidu tuneeslaste üle. Ukraina alistas 3:1 (-24; 19; 16; 19) Puerto Rico. A-alagrupi läbis Serbia täiseduga, Ukraina lõpetas kahe võidu ning ühe kaotusega teisel kohal. Tuneesia teenis ühe võidu ja kaks kaotust, aga pääses siiski neljanda parima kolmanda koha meeskonnanana kaheksandikfinaali.

E-alagrupis sai Türgi Kanada üle üliolulise 3:0 (23; 23; 17) võidu ning kindlustas E-alagrupis teise koha. Türgi võrkpallurid tegid ühtlasi ajalugu, jõudes esmakordselt MM-il alagrupist edasi. Kolmandaks jäänud Kanada (1-2) jäi parimate kolmanda koha tiimide arvestuses esimesena kaheksandikfinaalist välja.

E-alagrupi võitis täiseduga Itaalia, kes sai viimases mängus Hiinast jagu 3:0 (14; 10; 14).

F-alagrupis võitis Argentina põnevusmängus 3:2 (25; -26; -24; 17; 6) Egiptust ning pääses alagrupist kolmandana kaheksandikfinaali. Alagrupi teises mängus läksid vastamisi liidrid Holland ja Iraan. Hollandlased võitsid esimese geimi 25:22, aga kaotasid teise 21:25. Järgmised kaks geimi kuulusid siiski Hollandile 25:20, 25:18, millega kindlustati alagrupis esimene koht.

Kaheksandikfinaalid:

Poola - Tuneesia (4. september, Gliwice)

USA - Türgi (4. september, Gliwice)

Serbia - Argentina (6. september, Gliwice)

Brasiilia - Iraan (6. september, Gliwice)

Sloveenia - Saksamaa (3. september, Ljubljana)

Holland - Ukraina (5. september, Ljubljana)

Itaalia - Kuuba (3. september, Ljubljana)

Prantsusmaa - Jaapan (5. september, Ljubljana)

Veerandfinaalid on kavas 7. ja 8. septembril. Kaks neist peetakse Ljubljanas ning kaks Gliwices. Alates poolfinaalidest peetakse kõik kohtumised Poolas Katowices. Maailmameister selgub 11. septembril.