Eesti Laulu ennustustabel

Kuna rahvusvahelist žüriidki on kaasatud juba aastaid, võib ennustada, et nendelt saab ohtralt punkte ka Anetti ja Fredi džässilik „You Need to Move On“, kuid publikhääletuses päris esikohta ei julge me neile ennustada. Arvatavasti võiks žüriile meeldida ka M Elsi „So Good (At What You Do)“, publikuhääletuses võib saada takistuseks artisti vähene tuntus. Tõsi, ka Ollie on sooloartistina tundmatu, kuid tema lavakarisma on üllaltki erakordne.

Alika kui kogenud artist ja suure telesaate võitja on mitmes mõttes eelisseisus, tema vokaalne võimekus on muljet avaldav. YouTube’i keskkonnas on seekordsetest Eesti võistluslugudest just seda lugu enim kuulatud ja palju toetust on avaldanud eri rahvusest kuulajad. Tõsi, sama tugevalt on toetatud Olliet.

Mida aga võiks rahvusvaheline žürii neist lauludest arvata, selgub laupäeval. Ollie lugu on ehk veidi vanamoodne, kuid kas ei löönud ka Måneskin just eeskätt veenva esitusega? Ning jällegi – võib juba ennustada, et Alikal hääl ei värise ja enesekindlusest puudu ei tule.

Ehk lööb keegi kaardipaki hoopis segi?

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid