„Nende kümne aasta jooksul on Curly Stringsi pagasisse kogunenud kõike - kontserte ja kohtumisi üle maailma, ekstreemsetes oludes esinemisi ning tuuride raames kogu emotsioonipaleti läbikogemist. Peadpööritavate seikluste keskel on aga püsiva jõuna meid kandnud kodupubliku soe toetus ja kaasaelamine, mistõttu oli meile oluline tähistada esimest ümarat juubelit just nendega koos. Nii sündiski idee suurest sünnipäevapeost, mis meile iseloomulikult on kontserdi vormis,“ rääkis bändiliige Villu Talsi.

Curly Stringsi ja albumi „Üle ilma“ kümnenda aastapäeva tähistamiseks toimub 25. augustil suur sünnipäevakontsert, mis rullub pidulikult lahti Rocca al Mares asuvas vabaõhumuuseumis. Lisaks Vabaõhumuuseumile on sel õhtul avatud ka Curly Stringsi näitus, kodukohvikud, eraldi ala pisematele kuulajatele ning toimub palju muud põnevat.

Kontserdil teevad kaasa nublu ja Estonian Voices, luues üheskoos ainukordse juubelikava. Tegu on Curly Stringsi ainsa suvise kontserdiga.

„Oleme seda sünnipäevakontserti pikalt oodanud, puhtalt juba seetõttu, et bändiga tehtule tagasi vaadata ja panna kokku äge muusikaline tervik, mis peegeldaks kümmet tegevusaastat. Kontserdil kõlavad nii meie kuulsamad lood kui ka uued, senikuulmata laulud ja pajatused,“ lausus bändi solist Eeva Talsi ja lisas: „Publiku jaoks lisab kindlasti ka põnevust, kuidas sünnib laval enneolematu muusikaline sümbioos kolme omanäolise kollektiivi - meie, Estonian Voicese ja nublu vahel. See on midagi, mida lihtsalt peab kuulma ja nägema!“

Curly Stringsi kuuluvad Eeva Talsi, Taavet Niller, Villu Talsi ning esimest korda näeb avalikul kontserdil ka bändi uut kitarristi Peeter Priksi.

Piiratud arv soodushinnaga pileteid on eelmüügis Piletitaskus.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid