Meistrite liiga eelringides seni Ungari meistri Ferencvarosi ja Rootsi meistri Häckeni konkurentsist lükanud Klaksvik on kolmandas eelringis vastamisi Norra valitseva meistri Moldega.

Teisipäevase avamängu võitis Klaksvik kodus 2:1. Kõik väravad löödi teisel poolajal.

49. minutil viis Magnus Eikrem Molde juhtima. Klaksvik suutis aga kaotusseisust välja tulla, kui 64. minutil viigistas seisu Arni Frederiksberg. 84. minutil tõi Frederiksberg kodutiimile 2:1 võidu.

Kordusmäng peetakse Norras 15. augustil. Kui Klaksvik suudab edu hoida, kohtuvad nad meistrite liiga play-off'is kas Ljubljana Olimpija või Istanbuli Galatasarayga. Avamänguvõitis Türgi klubi 3:0.

Sõltumata Molde vastasseisu lõpptulemusest on veidi enam kui 5000 elanikuga linna Klaksviki klubi teinud Fääri saarte ajalugu, olles juba kindlustanud koha mõne eurosarja alagrupiturniiril. Nimelt, kui Klaksvik kaotab Moldele, jätkavad nad hooaega Euroopa liiga play-offis. Kui ka seal tuleb kaotus vastu võtta, on neil tugevuselt kolmandas sarjas Konverentsiliigas koht põhiturniirile tagatud.