Järelplahvatsed kestsid tunde ja taevas oli tõeline ilutulestik. Eelmisel suvel nii tavalised suured laskemoonalao plahvatused on muutunud harulduseks, sest rinde põhjaosas asuvad nad üldse Venemaal, aga Donbassis HIMARSitelt lastavate rakettide tegevusulatusest kaugemal.

Venemaa armee väitel kasutas Ukraina armee Storm Shadow rakette, mis lasti välja Kramatorski lähedalt. Hea töö ning ega Venemaa armeel ei olegi varsti enam muud varianti, kui hoida suuri laskemoonaladusid ainult Venemaal, sest nad on Ukraina rakettide laskeulatusest kogu rindejoone ulatuses väljas.

Sõjalise eksperdi Vladislav Seleznjovi admetel on lähiajal oodata Venemaa armee aktiivsuse suurt kasvu Luhanski oblastis, sest nad saadavad rindele värskelt formeeritud 25. armee, mille roll pidi väidetavalt olema teine. Aga et Venemaal on hädasti vaja püüda vähendada Ukraina aktiivsust nii lõunarindel kui Bahmuti ümber, siis saadetavat nüüd 25. armee üksused lahingusse, et kas püüda edeneda kogu rindelõigu ulatuses või sundida Ukrainat sinna tooma lisajõude teistest rindelõikudest. Selle uue armee võitlusvõime kohta on väga palju küsimärke.